@Lumii: być może, ale nadal Nowoczesna wydaje swoje własne stanowiska w niektórych sprawach, prowadzi młodzieżówki w różnych miastach i usiłuje utrzymać swoją tożsamość, jednocześnie asymilując się z innymi koalicjantami
i zasługuje na uznanie
@iliet: przede wszystkim Lubnauer już nie jest przewodnicząca nowoczesnej, przewodniczący to Adam Szlapka. W zamyśle PO powstała w 2001r. jako centroprawica, a bodajże w 2015r. Nowoczesna jako partia centrowa, ale teraz KO (PO i .N są głównymi partiami wchodzącymi w jej skład) kojarzona jest raczej z centrolewicą.
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2020, 13:06
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:18
Lewica be like
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:34
@Kahol05: Ona jest z PO
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:38
@Lumii: PO to nie lewica?
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:39
@SorestSuperior5: Nie? Centrum oni są a lubenauer jest wolnorynkowa
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:49
@Lumii: Lubnauer to przewodnicząca Nowoczesnej, ktora jest częścią Koalicji Obywatelskiej, a nie samej Platformy
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:52
@iliet: Platforma tak wchłonęła nowoczesną że już się o niej nie pamięta
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 15:54
@Lumii: być może, ale nadal Nowoczesna wydaje swoje własne stanowiska w niektórych sprawach, prowadzi młodzieżówki w różnych miastach i usiłuje utrzymać swoją tożsamość, jednocześnie asymilując się z innymi koalicjantami
i zasługuje na uznanie
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:56
@iliet: Dzięki za przypomnienie że coś takiego istnieje
Odpisz
8 sierpnia 2020, 21:17
@Lumii: oni są wszystko ale nie centrum
Odpisz
9 sierpnia 2020, 08:18
@HerrGrievous: całe KO jest de iure centro-lewicowa, jednak de facto jest to dość mocna lewica, która działa wbrew zasadzie skrajności
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:33
@Kahol05: .Nowoczesna jest partią centroprawicową. Tak że jak już to „centorprawica be like”.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 11:37
@iliet: przede wszystkim Lubnauer już nie jest przewodnicząca nowoczesnej, przewodniczący to Adam Szlapka. W zamyśle PO powstała w 2001r. jako centroprawica, a bodajże w 2015r. Nowoczesna jako partia centrowa, ale teraz KO (PO i .N są głównymi partiami wchodzącymi w jej skład) kojarzona jest raczej z centrolewicą.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 13:29
@onui2: jest to partia lewicowa z o ustroju (dawniej) prawicowym a PiS na odwrót.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 13:34
@HerrGrievous: Jakie lewicowe postulaty ma Koalicja Obywatelska?
Równouprawnienie osób LGBT? Brak.
Świeckie państwo? Brak.
Wyższe podatki dla bogatych? Brak.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 16:54
@Nanook: Wszystko co jest na lewo od korwina to lewactwo i komuna
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:16
Z Iphona dorobiła się złodziejka jedna...
Odpisz