Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Trucizna

12 stycznia 2021, 11:41

Ostatnio szukałam tego mema. Znalazłam na google, a teraz i w google :)

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 16:00

Chyba 144 hz i 1000 FPSów

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 16:03

Oczy widzą więcej niż 144Hz + 1000fps prawie nic nie da przy 144Hz

Avatar Mr_Quicky

9 sierpnia 2020, 03:45

Coś w tym złego, że ludzie grają w gra w 144hz? xd
Jak dla mnie to mega stonks, jak się przesiadłem i odpaliłem wota w 144hz to już nie potrafiłem grać w 60. To tak jak z 60 nagle zmienić na 30

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2020, 08:59

@Mr_Quicky: nie, to było do poprzedniego tytułu bo ktoś odwrócił dane i wpisał 144 FPS i 1000 hz

Avatar Mr_Quicky

9 sierpnia 2020, 03:46

U mnie tylko komp, klawa i myszka się tak świecą. Wszystko inne jest już trochę zbędne jak dla mnie za wyjątkiem oświetlenia za monitorem :v

Avatar Domkri

9 sierpnia 2020, 00:41

Ja tak nie rozumiem co ludzie widzą w ledach. To fajnie wygląda w reklamie i na półce ale podczas uzytku to ci tylko prąd zżera

Avatar jejaplxiaomi

8 sierpnia 2020, 23:24

Fajny taki

Avatar RobcioDobcio

8 sierpnia 2020, 23:00

Dopiero po 30 sekudach się skaplem że chodzi o ledy

Avatar benek10

8 sierpnia 2020, 20:47

Zawsze chciałem takie mieć, ale nie pasują mi do pokoju, muszę czekać jeszcze z 30 lat jak się wyprowadzę i zrobie sobie cały dom w tym

Avatar luka245

6 sierpnia 2020, 16:17

Czy wy też macie podświetlaną klawiaturę?

Avatar Drag_on

6 sierpnia 2020, 16:17

@luka245: ja tak

Avatar luka245

6 sierpnia 2020, 16:18

@Drag_on: o jakim kolorze?

Avatar Drag_on

6 sierpnia 2020, 16:19

@luka245: w zasadzie to się świeci na wszystkie kolory

Avatar luka245

6 sierpnia 2020, 16:20

@Drag_on: ja mam czerwony

Avatar Sopot134

6 sierpnia 2020, 16:32

@luka245: ja też tylko czerwony nie lubię jak mi napi**dalają po oczach wszystkie kolory tęczy (jak coś nic nie mam do LGBT).

Avatar Tom_Q

Edytowano - 6 sierpnia 2020, 16:40

@luka245: Ja mam że mi z gry pobiera jakie klawisze są używane i je podswietla w dane kolory a najlepsze bo u mnie mam w niej gwint i mogę se do statywu od aparatu przykręcić

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 16:44

@luka245: tak, czerwony + biały (nie tworzy się, co prawda, flaga Polski, bo na biało jest tylko na "WASD" a reszta jest czerwona)

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 18:11

@luka245: Ja mam zieloną (Razer Ornata)

Avatar VincyI

7 sierpnia 2020, 14:59

@luka245: tak

Avatar
kroganin

8 sierpnia 2020, 20:19

@Drag_on: Mam default tęcze, ale tylko dlatego że za każdym razem gdy odpalam komputer to ustawienia w klawiaturze się resetują i nie chce mi się tego po prostu za każdym razem zmieniać

Avatar Maly_modelarz15

8 sierpnia 2020, 20:04

a ja tam bym chciał pod sufitem rgb reagujące na muzykę

Avatar Rosse303

6 sierpnia 2020, 16:55

Ciekawe ile kosztuje zamontowanie takiego oświetlenia

Avatar Fnafpuppet

6 sierpnia 2020, 17:22

@Rosse303: idź se na allegro i poszukaj gdzieś ze z 100m*4 i będziesz mieć odpowiedź

Avatar Antonio331

6 sierpnia 2020, 16:02

Ale zajebisty chciałbym w takim mieszkać

Avatar nie_kosmita

6 sierpnia 2020, 16:29

@Antonio331: a kto by nie chciał

Avatar ZiemiaJestElipsom

6 sierpnia 2020, 15:57

Spory ten dom

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 16:04

@ZiemiaJestElipsom: Mi tam by wystarczyło, jest gdzie spać, jest gdzie siedzieć, jest miejsce na telewizor/monitor i PC, jest miejsce na lodówke. Po co komu więcej?

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 16:07

ja to jeszcze bym chciał miejsce gdzie mógł bym srać może być zamiast fotela do grania

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 16:17

a od czego jest podłoga niby?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzykrotny T

Mało znany szczegół

Jeszcze jak

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka