Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Żartownisie
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2025, 21:00
A to jest nawiązanie do:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:00
Jakby to... Bij bolszewika!
Odpisz
6 sierpnia 2020, 19:17
Armię czerwoną powołano po wojnie polsko bolszewickiej...
Odpisz
7 sierpnia 2020, 23:49
@HerrGrievous: Tak czy siak wiadomo, że chodzi o czerwoną zarazę.
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:36
Myślałem że ten po lewej to Ananas Śmietana a mem ma związek z zajęciem Wileńszczyzny
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:03
@Jesiotr: byłby wtedy lepszy
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:31
ehh gdyby w P*lsce był komunizm to nie byłoby tu teraz tylu faszystów homofobów i rasistów, ale niestety komunizm się skonczył i mamy ciemnogród
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:32
@MeliPL: Mieliśmy komunizm przez sporo czasu i przez to Polska jest zje**na
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:32
@starmagedon: teraz jest zje**na bo mamy pis i morderczy kapitalizm
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:33
@MeliPL: a za PRL co było?
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:33
@Jejathebest: PRL był super uwu. szkoda ze sie skonczyl...
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:33
@MeliPL: Gr8 b8 Meli
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:33
@MeliPL: Kapitalizm jest lepszy, ponieważ daje możliwości rozwoju jednostce, ale zgodze się co do PISu, skopali podnoszącego się
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:34
@MeliPL:
"ehh gdyby w P*lsce był komunizm to nie byłoby tu teraz tylu faszystów homofobów i rasistów, ale niestety komunizm się skonczył i mamy ciemnogród"
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:35
@MeliPL: Po za tym zdajesz sobie sprawę,że w "Komunistycznym Raju" Związku Sowieckiego by cię zabili za bycie gejem,ponieważ Gej nie spłodzi dla Narodu i Rewolucji przyszłych robotników oraz żołnierzy
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:37
@MeliPL: Skoro tak twierdzisz to oznacza, że nie masz żadnych przydatnych umiejętności, które pozwoliłyby ci znaleść prace
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:37
niee w komuniźmie każdy jest równy uwu
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:38
@MeliPL: co ty gadasz za bzdury
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:39
@MeliPL: Tak, wszyscy mają taką samą szanse na śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:40
@luka245: Wszyscy wiemy, że on żartuje, antonippp miał ostatnio tak samo, tzw. Przejściowe zidiocenie
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:40
@MeliPL: Skoro tak lubisz komunizm to czemu sobie nie pojedziesz do Rosji albo Korei Północnej tam go będziesz miał w opór
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:43
@luka245: To nie jest prawdziwy komunizm uwu
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 17:44
@MeliPL: Prawdziwy komunizm nie ma racji bytu, więc prawdziwego komunizmu nigdy nie było, całkowita równość i praca na rzecz państwa przez wszystkich jest po prostu nieosiągalna
Odpisz
6 sierpnia 2020, 19:53
@MeliPL: OK BOOMER
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:03
@MeliPL: Możesz mi wyjaśnić w czym komunizm był taki dobry?
Chętnie podyskutuje
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:25
@Nacpany_historyk: Japie**ole, ale wy wszyscy jesteście głupi. Przecież to jest dosłownie najgorszej jakości bait, a wy wszyscy tylko go karmicie...
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:27
@Nacpany_historyk: W zabieraniu i zabijaniu
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:28
Cytując pewnego mądrego jejaka "Wszyscy wiemy, że on żartuje, antonippp miał ostatnio tak samo, tzw. Przejściowe zidiocenie"
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:28
@starmagedon: oj tak byczq +1
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:29
@starmagedon: To po cholerę go karmicie i robicie tylko spam? Koleś w obrazku niżej pisze, że lewica robi większy burdel od prawicy
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:30
Nudy
Wyje**nie
Ignorancja
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:50
@Nacpany_historyk: Oj, ja tylko trollowałem. W rzeczywistości jestem prawakiem i antykomunistą.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 23:20
@michu205: Hiszpania...
Odpisz
7 sierpnia 2020, 23:23
@starmagedon: dokończyli to co w większym stopniu zrobiła platforma i SLD.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 04:05
@HerrGrievous: A ja Titoista, hehe.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 21:33
@MeliPL: Wybaczcie, ja tu nowa
Odpisz
12 sierpnia 2020, 19:39
@starmagedon: Jedyne chyba co kapitalizm w Polsce dosłownie zje**ł to infrastruktura
Odpisz
12 sierpnia 2020, 19:43
Trudno mi to ocenić. Akurat nie interesuje się infrastrukturą ale patrząc na ogólny stan państwa zapewne masz słuszność
Odpisz
12 sierpnia 2020, 20:12
@starmagedon: Liczba tras kolejowych w Polsce w latach 1989-2009 strasznie się skurczyła.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 17:30
24 lata później:
Polacy: NIEEEE, nie możesz tak po prostu zatrzymać swojego pochodu na zachodnią Europę!
Stalin: powstanie robi BRRRRR
Odpisz