Szybki test na spostrzegawczość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Ikony
To musiało być męczące
Co to takiego?
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2019, 01:00
Bo używa produktów Apple'a, co oznacza, że na pewno nie ma dziewczyny
Odpisz
28 czerwca 2018, 17:26
ja myszkę trzymam prawą i jestem praworęczny ale umiem to robić stopami
Odpisz
12 kwietnia 2018, 06:55
Bzdura. Jaki "chłopak" używał by Maca na tym nie ma gier. xD
Odpisz
15 listopada 2015, 20:39
Jestem dwuręcznym. HA HA HA xd
Odpisz
23 stycznia 2014, 07:28
Ile lewatyw...\/
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:10
@Agent00Kurczak: Też. :D
Odpisz
20 listopada 2013, 17:40
Heh jak już to do moich Braci będę ich śledzić hahaha
Odpisz
19 listopada 2013, 21:56
Hehehe jestem leworęczny :D
Odpisz
19 listopada 2013, 22:24
@Serphis: aha
Odpisz
20 listopada 2013, 06:39
@Serphis: Ja też! Mwahahaha!
Odpisz
20 listopada 2013, 07:16
@Serphis: Ja też ale myszką posługuję się prawą.
Odpisz
20 listopada 2013, 07:58
@Serphis: Jestem leworęczny, ale myszkę trzymam prawą. Wy lewą?
Odpisz
20 listopada 2013, 16:30
@Serphis: ja też
Odpisz
20 listopada 2013, 16:10
Ja jestem leworęczny, a myszkę obsługuję prawą.
Odpisz
20 listopada 2013, 13:38
o ja musiałem z dzieciństwie widzieć :c
Odpisz
20 listopada 2013, 07:06
jestem oburęczny !OOWWW YEEAA!!
Odpisz
19 listopada 2013, 21:26
ja jestem leworęczny mnie nie zdemaskują :)
Odpisz
19 listopada 2013, 20:48
jestem leworęczny niemam takich problemów C:
Odpisz
19 listopada 2013, 21:18
@TheOrzeszek: nie tylko ty :D
Odpisz
19 listopada 2013, 20:13
czy tylko ja nie rozumiem o co chodzi z tą myszką po lewej stronie ? ._.
Odpisz
19 listopada 2013, 20:15
@Mirek01: fapie prawą to lewą przewija nie?
Odpisz