Żaden tani romans nie sprosta potędze ciuchci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2020, 10:47
Ej bo strongi to taki czipsy są, czyli miłość to czipsy?
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:49
Miłość przeklęta w czipsa zaklęta
Odpisz
13 sierpnia 2020, 12:00
Jest też Warka Strong.
Odpisz
10 sierpnia 2020, 13:17
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:00
@jeja_12: jestem rolnikiem i fanem kolei nice
Odpisz
11 sierpnia 2020, 18:15
@jeja_12: A potem: "Mojego Zbyszka zmielił kombajn!".
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:01
Odpisz
10 sierpnia 2020, 16:52
@nEtLaRrEq: ale jak to kible w polregio?
Odpisz
10 sierpnia 2020, 17:13
@Maly_modelarz15: ed72 polregio to jest a mają też kible
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2020, 17:18
@nEtLaRrEq: skubańcy na bogato. W sumie myślałem że na edów też kible mówiono.
jeszcze ostatnimi bonanzami operujo
Odpisz
10 sierpnia 2020, 17:42
@Maly_modelarz15: prosz
Odpisz
10 sierpnia 2020, 17:53
@nEtLaRrEq: no, trochę tego jest. Co do 120A jeszcze, to siedem z tych dziewięciu właśnie na polregio jeździ.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:48
Lubie pociągi
Odpisz
10 sierpnia 2020, 17:14
@Bartolinise: ja też
Odpisz
10 sierpnia 2020, 16:17
the strongest
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:04
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:04
@CHrumchrummagic: po pierwsze burwa moja stacja a po drugie kibelek<3
Odpisz
8 sierpnia 2020, 17:15
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:48
Wszyscy się mylicie
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:49
@ZiemiaJestElipsom:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:49
@Jejathebest: ja mam rację
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:50
@ZiemiaJestElipsom: ja tylko dałem r-mema
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:50
@Jejathebest:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:51
@ZiemiaJestElipsom: Ziemia jest heksagonem
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:51
@ZiemiaJestElipsom:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:03
@Jejathebest: bruh
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:03
@jejaplxiaomi:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:04
@jejaplxiaomi:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:08
@Jejathebest:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:08
@ZiemiaJestElipsom:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:10
@Akosz:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:10
@ZiemiaJestElipsom: nie po to kradliśmy żeby teraz oddawać
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:11
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:12
@ZiemiaJestElipsom:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:12
@Akosz: zepsułeś
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:14
@ZiemiaJestElipsom: wiem, za długo się internet wczytywał inie widziałem poprzednich wiadomości
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:15
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:52
Hmmmm
Myślę że jednak silniejszy jest korek od butelki kiedy chce ci się pić
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:45
Mam dziwne przeczucie ze było ale ch*j masz w górę
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:52
@wiedeni:
Odpisz