Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar starmagedon

8 sierpnia 2020, 20:53

Mi tylko raz zgasł na samym początku, od tamtej pory nie mam z tym problemu

Avatar Mimikkyu

9 sierpnia 2020, 05:49

@starmagedon: diesel czy benzyna? Mi w dieslu nigdy nie zgasł silnik

Avatar starmagedon

9 sierpnia 2020, 11:29

@Mimikkyu: Suzuki Swift, benzyna

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

12 sierpnia 2020, 20:39

@Mimikkyu: właśnie diselem podobno łatwiej się rusza. Chociaż sam osobiście tego nie potwierdzę bo jedyne co mi gaśnie to jak ojca sharana w diselu wezmę. Benzyna za to bez żadnych problemów czym bym nie jechał

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2020, 20:54

@starmagedon: Mój tata zawsze miał benzynę to czasami mi gasł ale teraz ma diesela to ani razu mi nie zgasł

Avatar starmagedon

12 sierpnia 2020, 20:56

Nigdy dieslem nie jeździłem. Jakieś wielkie różnice w jeździe są?

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2020, 21:02

@starmagedon: Nie musisz dodawać przy ruszaniu tyle gazu co w benzynie, więc łatwiej się rusza.

Avatar Saaaaasuke

12 sierpnia 2020, 21:08

@starmagedon: nauczylem sie startowac quadem i juz rozumiem i umiem tez autem xd

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

12 sierpnia 2020, 21:29

@starmagedon: Ogólnie pedał gazu musisz głębiej wcisnąć żeby to jakoś zareagowało. Wprawdzie przy ruszaniu w ogóle nie musisz tego robić (jeśli nie ruszasz pod górkę) o ile odpowiednio operujesz sprzęgłem. Ale jak dla mnie o wiele lepiej rusza się benzyną, jak dobrze operujesz gazem i sprzęgłem to dasz radę i z 2 ruszyć (na upartego nawet na 3 ruszysz)

Avatar BLAWK

13 sierpnia 2020, 01:53

@The_Dark_Side_of_The_Moon: Jeżdżę benzyną(citroen c3) i dieslem(mazda premacy peugeot 206). I dieslem się łatwiej startuje bo diesel ma większy moment obrotowy niż benzyna i przez to jest to trudniej zgasić poprzez zbyt szybkie puszczenie sprzęgła. Ale jeśli chodzi o przyjemność z jazdy to benzyna jest o wiele lepsza.

Avatar Artrack

13 sierpnia 2020, 17:31

@The_Dark_Side_of_The_Moon: raz w moim pu to z silnikiem 1.2 dojechałem do skrzyżowania i zapomniałem bieg na 1 zredukować i w rezultacie ruszyłem z 3

Avatar splashradek

14 sierpnia 2020, 10:55

@BLAWK: tak tak, tutaj jest to bardzo dobrze opisane:
Współczesne silniki diesla, z układem zasilania common rail z turbo doładowaniem, mają korzystniejszą charakterystykę mocy i lepsze przyspieszenie niż silniki benzynowe – objaśnia Marek Godzieszka. – Wśród kierowców pokutuje przekonanie, że silniki diesla są mniej dynamiczne. Jest to zgodne z prawdą tylko w przypadku starszych silników. Nowoczesne silniki wysokoprężne mają większą moc jednostkową w czasie, to znaczy większą moc na 1 sekundę, niż silniki benzynowe. Aby dynamika jazdy była identyczna w samochodach z silnikiem benzynowym i diesla, samochód z silnikiem benzynowym musiałby mieć ok. 20% więcej mocy fabrycznej

Avatar ImBruhHammood

13 sierpnia 2020, 23:57

Mój tata na gazie jeździ

Avatar MituDestroyer

Edytowano - 13 sierpnia 2020, 07:57

Mnie na szczęście step sis uczyła jeźdźić

Avatar Anonim7362616

13 sierpnia 2020, 08:45

@MituDestroyer: fajnie wiedzieć że masz stepującą siostrę

Avatar Kubson08

13 sierpnia 2020, 15:52

@Anonim7362616: Może od stepowania ma silne nogi i może cały czas trzymać sprzęgło

Avatar anteknico

13 sierpnia 2020, 10:00

Z serii: "tytuł lepszy niż mem"

Avatar Kaja2000

12 sierpnia 2020, 20:35

Avatar starmagedon

12 sierpnia 2020, 21:04

@Kaja2000: Ok?

Avatar thorin13

13 sierpnia 2020, 22:43

@Kaja2000: Ten mem sprawił że się zaśmiałem, nie wiem czemu masz dużo czerwonych.

Avatar Kaja2000

13 sierpnia 2020, 22:45

@thorin13: tez nie wiem. Mi sie tez podoba

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Nie znoszę kleszczy

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jakby trochę nie fair

Ładne rzeczy

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka