Miałeś kiedyś brata, puścił sprzęgło RAZ
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2020, 20:53
Mi tylko raz zgasł na samym początku, od tamtej pory nie mam z tym problemu
Odpisz
9 sierpnia 2020, 05:49
@starmagedon: diesel czy benzyna? Mi w dieslu nigdy nie zgasł silnik
Odpisz
9 sierpnia 2020, 11:29
@Mimikkyu: Suzuki Swift, benzyna
Odpisz
12 sierpnia 2020, 20:39
@Mimikkyu: właśnie diselem podobno łatwiej się rusza. Chociaż sam osobiście tego nie potwierdzę bo jedyne co mi gaśnie to jak ojca sharana w diselu wezmę. Benzyna za to bez żadnych problemów czym bym nie jechał
Odpisz
12 sierpnia 2020, 20:54
@starmagedon: Mój tata zawsze miał benzynę to czasami mi gasł ale teraz ma diesela to ani razu mi nie zgasł
Odpisz
12 sierpnia 2020, 20:56
Nigdy dieslem nie jeździłem. Jakieś wielkie różnice w jeździe są?
Odpisz
12 sierpnia 2020, 21:02
@starmagedon: Nie musisz dodawać przy ruszaniu tyle gazu co w benzynie, więc łatwiej się rusza.
Odpisz
12 sierpnia 2020, 21:08
@starmagedon: nauczylem sie startowac quadem i juz rozumiem i umiem tez autem xd
Odpisz
12 sierpnia 2020, 21:29
@starmagedon: Ogólnie pedał gazu musisz głębiej wcisnąć żeby to jakoś zareagowało. Wprawdzie przy ruszaniu w ogóle nie musisz tego robić (jeśli nie ruszasz pod górkę) o ile odpowiednio operujesz sprzęgłem. Ale jak dla mnie o wiele lepiej rusza się benzyną, jak dobrze operujesz gazem i sprzęgłem to dasz radę i z 2 ruszyć (na upartego nawet na 3 ruszysz)
Odpisz
13 sierpnia 2020, 01:53
@The_Dark_Side_of_The_Moon: Jeżdżę benzyną(citroen c3) i dieslem(mazda premacy peugeot 206). I dieslem się łatwiej startuje bo diesel ma większy moment obrotowy niż benzyna i przez to jest to trudniej zgasić poprzez zbyt szybkie puszczenie sprzęgła. Ale jeśli chodzi o przyjemność z jazdy to benzyna jest o wiele lepsza.
Odpisz
13 sierpnia 2020, 17:31
@The_Dark_Side_of_The_Moon: raz w moim pu to z silnikiem 1.2 dojechałem do skrzyżowania i zapomniałem bieg na 1 zredukować i w rezultacie ruszyłem z 3
Odpisz
14 sierpnia 2020, 10:55
@BLAWK: tak tak, tutaj jest to bardzo dobrze opisane:
Współczesne silniki diesla, z układem zasilania common rail z turbo doładowaniem, mają korzystniejszą charakterystykę mocy i lepsze przyspieszenie niż silniki benzynowe – objaśnia Marek Godzieszka. – Wśród kierowców pokutuje przekonanie, że silniki diesla są mniej dynamiczne. Jest to zgodne z prawdą tylko w przypadku starszych silników. Nowoczesne silniki wysokoprężne mają większą moc jednostkową w czasie, to znaczy większą moc na 1 sekundę, niż silniki benzynowe. Aby dynamika jazdy była identyczna w samochodach z silnikiem benzynowym i diesla, samochód z silnikiem benzynowym musiałby mieć ok. 20% więcej mocy fabrycznej
Odpisz
13 sierpnia 2020, 23:57
Mój tata na gazie jeździ
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2020, 07:57
Mnie na szczęście step sis uczyła jeźdźić
Odpisz
13 sierpnia 2020, 08:45
@MituDestroyer: fajnie wiedzieć że masz stepującą siostrę
Odpisz
13 sierpnia 2020, 15:52
@Anonim7362616: Może od stepowania ma silne nogi i może cały czas trzymać sprzęgło
Odpisz
13 sierpnia 2020, 10:00
Z serii: "tytuł lepszy niż mem"
Odpisz
12 sierpnia 2020, 20:35
Odpisz
12 sierpnia 2020, 21:04
@Kaja2000: Ok?
Odpisz
13 sierpnia 2020, 22:43
@Kaja2000: Ten mem sprawił że się zaśmiałem, nie wiem czemu masz dużo czerwonych.
Odpisz
13 sierpnia 2020, 22:45
@thorin13: tez nie wiem. Mi sie tez podoba
Odpisz