Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2022, 00:51
Nie dziwota że w szpitalu psychiatrycznym
Odpisz
4 stycznia 2021, 21:55
Pod drugim "w" kryje się liczba 2
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:49
Dorime.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 10:21
@DinoSummer: intemiro adapare
Odpisz
9 sierpnia 2020, 12:09
Dorime.
Odpisz
15 sierpnia 2020, 19:14
@DinoSummer: Ameno, Ameno
Odpisz
1 grudnia 2020, 13:03
@inco_gnito: latire
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:34
Ale brzydka
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:38
@revan21: Weź pod uwagę to, że osoba, która to zrobiła była chora psychicznie
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:39
@Ponycylina: ok
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:42
@Ponycylina: jak była w szpitalu psychiatrycznym to skąd wzieal trawę ipatyki hmmm🤔🤔🤔
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:44
@revan21: Była na dworze i przyniosła
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:50
@Ponycylina: Raczej wątpię, że była w jakimś bardzo złym stanie skoro teraz jest na tyle lepiej, że swobodnie korzysta z internetu, po prostu nie miała nic ciekawego do roboty i nie miała materiałów
Odpisz
9 sierpnia 2020, 12:51
@revan21: w szpitalach psychiatrycznych są terapie zajęciowe gdzie personel uczy Cię różnych pie**ol, robienia na drutach, kwiatków z bibuły i pewnie laleczek z trawy też
Odpisz
9 sierpnia 2020, 13:53
@Ponycylina: "Weź pod uwagę to, że osoba, która to zrobiła była chora psychicznie"
Mi groził i nadal grozi psychiatryk
w jeśli nadal będę sobie robiła krzywdę to trafię do niego na ostrą terapię
ale ostatnio się staram i nic sobie nie zrobiłam od dłuższego czasu
Odpisz
9 sierpnia 2020, 13:57
@Murarzowa: Współczuję :<
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 19:15
@Ponycylina: To ja jestem zje**na
Nie ma czego współczuć
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:07
@revan21: nowy na jeja ? Tu nie używamy emotek
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2020, 14:10
@CheGuevara1: On nie jest nowy. On już jest długo na jeja a te emotki były prawdopodobnie sarkastyczne. Za to ty jesteś nowy, prawda?
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:11
@Memixgroszkowaty: jestem z aplikacji i nie mogę tego sprawdzić jak tak to bardzo przepraszam
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:12
@CheGuevara1: A nic nie szkodzi. Niektóre starsze osoby tutaj używają emotki sarkastycznie ale tak ogólnie to masz rację nie używa się tu emotek
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:13
@Memixgroszkowaty: masz rację i przepraszam bo nie mogłem sprawdzić od jak dawna tu jest
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:13
@CheGuevara1: Nie no spoko nie przepraszaj
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:35
@Murarzowa: wyleczysz się
Odpisz
16 sierpnia 2020, 08:50
@Memixgroszkowaty: On nie jest nowy? :0
Odpisz
9 sierpnia 2020, 10:04
Aż mi się przypomniało jak z koleżankami z podwórka robiłyśmy lalki, aby przestraszyć taka jedna, mogę rozwinąć ale nie wiem czy jest sens
Odpisz
9 sierpnia 2020, 13:25
Jest sens
Odpisz
15 sierpnia 2020, 18:15
rozwiń
Odpisz
15 sierpnia 2020, 18:26
@NesquikBoi: myślałam że napisałam, lolz to jest nudne
A więc przyjechała do nas wielmożna pani z warszawy, okropnie się niosła miała szczura takiego małego szkoda go było, nosił kokardki widać że się w nich męczy, taki york mały
no i broniąc naszej bazy na cmentarzu postanowiliśmy z trawy zrobić lalki, że jak ona tam wejdzie to się przestraszy
na szczęście nie weszła bo wracała na kolejny dzień xd
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:40
Zrobiłem tą figurkę Katy Perry w szpitalu psychiatrycznym 2 lata temu
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:42
@NesquikBoi: Zrobiłem tą figurkę Katy Perry w szpitalu psychiatrycznym 2 lata temu
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:44
@NieWiemNieZnam: Zrobiłem tą figurkę Katy Perry w szpitalu psychiatrycznym 2 lata temu
Odpisz
15 sierpnia 2020, 15:34
@Armer: Zrobiłem tą figurkę Katy Perry w szpitalu psychiatrycznym 2 lata temu
Odpisz
15 sierpnia 2020, 17:41
@Anonim7362616: Ta figurka Katy Perry zrobiła we mnie szpital psychiatryczny dwa lata temu.
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:27
Czekam Aż ktoś napisze UWU
Odpisz
15 sierpnia 2020, 15:09
UwU
OwO
^w^
>w<
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:15
Admin nie przyciął
Odpisz
15 sierpnia 2020, 14:02
Admin kota pilnuj
Odpisz
14 sierpnia 2020, 20:24
Zrobiłem tą figurkę Katy Perry w szpitalu psychiatrycznym 2 lata temu
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 09:34
Okej, ten wpis jest lekko niepokojący
Odpisz
9 sierpnia 2020, 09:33
:)
Odpisz