I kto tu wywołuje agresję?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nie idź!
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2020, 14:56
to slawny musisz byc jak media o tobie pisza
Odpisz
14 sierpnia 2020, 17:17
@antonippp: Ogólnikowo o wszystkich graczach.
Odpisz
20 sierpnia 2020, 14:32
Ciekawe czy ktoś przed daniem strzałki w górę obejrzał ten film.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2020, 19:50
Sory nie ten komentarz
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:43
tomasz hajto
Odpisz
14 sierpnia 2020, 18:28
Kurde nie nie paczyłem z tej strony
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:09
Ja uważam że gry mogą wywoływać agresję tylko u niektórych osób, ale wtedy widać że z taką osobą jest coś nie tak, a specjalista powinien zbadać taką osobę i kazać tej osobie tego nie robić. Nie oznacza to że każda gra powoduje agresję i że to wpłynie na każdą osobę. Media oczywiście ignorują to wszystko i wyolbrzymiają ten temat do granic absurdu.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 17:51
@Zul_spod_biedry: Kwintesencją tej propagandy jest film pt. "Wyloguj się do życia".
Odpisz
9 sierpnia 2020, 16:19
Ja, grający cały czas w minecrafta budując domy na creative:
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2020, 17:15
@Fnafpuppet: Ja zmieniłem wioskę w minecraft w miasto w stylu architektonicznym międzywojnia na creative.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 13:23
Media wywołują agresję
Odpisz
14 sierpnia 2020, 09:54
Mój internet wywołuje agresje
Odpisz
14 sierpnia 2020, 12:22
@HappyHeavy: mój też
Odpisz
9 sierpnia 2020, 14:58
gry powoduja agresje
jedynem klamstwem mediow jest to ze brutalne gry wywoluja wiecej agresji
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:06
@antonippp: To nie ma sensu. Dlaczego seria GTA ma wywoływać tyle samo agresji co saper?
Odpisz
14 sierpnia 2020, 07:15
To akurat zależy od człowieka, znam ludzi u których lata grania w ligę legend spowodowały że faktycznie częściej się denerwują, tak samo jak znam też ludzi u których to pomogło bo zamiast w życiu wyżywają się w grze
Odpisz
13 sierpnia 2020, 21:08
Ale jak słabo idzie w grze np jak się jest początkującym to się można wburwić
Odpisz
13 sierpnia 2020, 22:00
ja tam gram dla zabawy i się praktycznie nie wk***iam a jak już to zachowuje swoje uwagi dla siebie chyba że ktoś okropnie gra to daje mu porady a nie wyzywam jaki on okropny jest itd.
Odpisz
13 sierpnia 2020, 21:39
A wy znowu pie*dolicie o grach. Rzygać mi się chce.
Odpisz
13 sierpnia 2020, 21:07
Media wywołują agresję
Odpisz
9 sierpnia 2020, 14:57
no, wcale nie ma przypadków że ludzie się tak wku*wiją podczas gry, że potrafią zniszczyć pada/komputer/czyjeś dziewictwo analne
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 14:57
@ZSRRBall: Tak samo jak można się wku*wić np. gotowaniem, sprzątaniem, prowadzeniem auta... całym życiem.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 14:57
@ZSRRBall: godność cudzej matki...
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:01
wątpię, by ktoś przy takich rzeczach się tak bardzo wku*wiał. Jak np gotujesz, to gdy coś ci nie wyjdzie to raczej to akceptujesz, a nie masz ochotę rozje**ć kuchnie.
Natomiast wiele osób jak np przegra gre w której długo chciało coś osoągnąc, to się wyżywają
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:09
@ZSRRBall: Cóż, myślisz tak bo jest więcej nagrań jak ktoś niszczy klawiaturę po przegranej, a samo niszczenie sprzętu jest nawet takim małym żartem w społeczności graczy, nie tak jak z np. rzucaniem talerzami po tym jak coś ci się nie uda w kuchni, co też jest dość częste ale jest mniej nagrań z tego oraz nie jest to ani trochę żart w społeczności kulinarnej.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:13
@ZSRRBall: jak kiedys spalilem jajecznice to z wku*wu rozje**lem patelnie o stół, a w grach sie wlasnie rzadko wku*wiam
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:15
@ZSRRBall: nauczyciele wyzywają się na uczniach bo im w życiu nie wyszło i mogli zostać jedynie nauczycielami.
Wniosek? Nauczyciele wywołują agresję.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:16
@MeliPL: nieźle się wk*rwiłeś przy pisaniu tego komentarza :-)
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:20
@Pixelchu: nie wku*wilem sie, jestem oazą spokoju
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:52
@krzysiulka10: nie wydaje mi się by ktoś się wku*wiał bo mu coś się nie udało w kuchni, a zwłaszcza rzucał talerzami.
Poza tym nawet jeśli jest, to raczej jest, chociaż ty chyba jesteś w " S P O Ł E C Z N O Ś C I K U LI N A R N E J"
i wiesz jak to u nich wygląda
Odpisz