Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Chciał tylko pomóc
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2020, 23:28
Oraz sam szablon wyglada tak bedrockowo bo takie bagi to tylko na bedrocku, oraz też lapka jak na bedrocku
Dla nie kumatych ( bedrock to edycja która jest inportowana na konsole, telefony itp czyli MCPE to bedrock edition)
Odpisz
12 sierpnia 2020, 22:14
Można szablon?
Odpisz
16 sierpnia 2020, 15:44
@Mojo21:
Odpisz
16 sierpnia 2020, 17:16
@CupOfWater: dziękuję
Odpisz
14 sierpnia 2020, 18:00
"nie było widząc"
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:26
Gratulacje, dobra odpowiedź
Odpisz
14 sierpnia 2020, 15:27
@Slenderowiec2012: Chwila, ten obrazek przeszedł przed pierwszym, pod którym był szablon.
Admin wtf
Odpisz
11 sierpnia 2020, 01:11
Wystarczy kliknąć F1 i ci znika interfejs polecam magda gessler
Odpisz
11 sierpnia 2020, 14:02
@Bartekmemiarz: Tu jest powiedziane, że jest to wersja mobilna więc raczej ciężko na telefonie F1 wcisnąć
Odpisz
11 sierpnia 2020, 15:19
@Bartekmemiarz: klikając F1 znika Ci także i ręka.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 16:54
@Hubster: I znowu to samo, ja piszę normalny komentarz, a wszyscy nawalają strzałki w dół. O co wam chodzi? Co ja tu złego napisałem? Zaczynam odnosić wrażenie, że lepiej by było jakbym jednak nie zakładał tego konta i nie wyrażał opinii bo wszyscy mają do mnie problem. Przez 4 lata jak przeglądam tu memy to myślałem sobie naprawdę fajna ta grupa, ale jak się ostatnio przekonałem społeczność jest tutaj jak z innej planety, gdzie wszyscy nadają na tych samych falach i mają jakiś swój własny dziwny sposób myślenia. Wyrąbane już w to mam, srajcie tymi strzałkami ile chcecie, wiem przynajmniej, że nie muszę się tutaj tym przejmować.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2020, 17:02
@Hubster: Za bardzo się przejmujesz strzałkami
Odpisz
12 sierpnia 2020, 03:03
@XStuntManiac1: nie wcisnołem i mam ją na stole mit obalony
Odpisz
12 sierpnia 2020, 03:04
@Hubster: chcieć to móc
Odpisz
12 sierpnia 2020, 17:44
@Hubster: moze chodzi o to że typ któremu odpowiadasz miał na mysli że argumenty z obrazka nie są dowodem na to że to wersja mobilna bo to samo mozna zrobić wciskając f1? nie spinaj dupska
Odpisz
12 sierpnia 2020, 01:16
I co?
Odpisz
11 sierpnia 2020, 20:38
można szablon?
Odpisz
11 sierpnia 2020, 15:07
WIEMCEJ
Odpisz
11 sierpnia 2020, 14:29
Proszę szablonik
Odpisz
10 sierpnia 2020, 23:21
Enderman ze żwiru prawdę ci powie
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:03
mi się zdaje że widać celownik tylko bardzo wtapia się w endermana
Odpisz
10 sierpnia 2020, 17:21
@stalamed: Więc ci się źle wydaje. Celownik w mc jezt zrobiony tak, aby dostosowywał się do tego co jest za nim i kiedy patrzymy na coś ciemnego celownik robi się jaśniejszy.
Odpisz
10 sierpnia 2020, 17:52
@Ten_tamten: tylko tozmienianie koloru nie działa w niektórych sytuacjach, wystarczy że spojżysz na stone przy dobrym oświetleniu icelownik staje się bardzo słabo widoczny
Odpisz
10 sierpnia 2020, 18:05
@Ten_tamten: i zastanawia mnie też czemu ten enderman ma tak fioletowe oczy
Odpisz
10 sierpnia 2020, 18:33
@stalamed: Mi się wydaje, że normalne ma
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:03
Ale na którymś przycisku na kompie można wygasić celownik i wszystkie elementy HUDu. Ta opcja jest właśnie do screenów
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:06
@NormalnyCzlowiek: ale wtedy nie widać rączki
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:07
no w sumie...
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:32
@NormalnyCzlowiek: f1
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2020, 15:02
Jest mod który usuwa celownik z gry, nawet zwykłe txt można to zrobić
Odpisz
10 sierpnia 2020, 15:02
Ej rzeczywiście
Odpisz