@Mrbluecake: ja w sali od anglika miałem ułożenie ławek w takie kwadratowe "c", przez co miałem 2 "sąsiadów" xd
Ale grupa była tak zgrana, że bekę cisnęliśmy niezależnie od tego kto gdzie siedział, sala była dość mała, żeby każdy każdego słyszał :v
teraz pewnie tak, ja jestem rocznik 2001 i biologię miałem w gimnazjum (w przełożeniu na obecny system to 7 klasa podstawowa). Wcześniej po prostu była przyroda, natomiast w gimbie to się rozdzielało na biologię i geografię
nie wiem czy jestem takim przegrywem czy co, ale pewnie super mają komentatorzy gdy tam we 3 sobie siedzą, za nimi tysiące ludzi i piją sobie monsterka
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2021, 15:46
To w 6 klasie jest przyroda?
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:48
A potem przy oddawaniu podręczników trzeba tłumaczyć czym jest poplamiony...
Odpisz
28 lutego 2021, 16:45
@kakausia: Czej co
Odpisz
10 sierpnia 2020, 22:21
Nie można mieć kolegów z ławki w liczbie mnogiej, przecież w ławce są tylko dwie osoby
Odpisz
15 sierpnia 2020, 20:06
@Mrbluecake: no chyba, że brakuje miejsca i można usiąść w trzy osoby
Odpisz
15 sierpnia 2020, 22:35
@Mrbluecake: u nas w klasie do fizyki są ławki z trzema miejscami
Odpisz
15 sierpnia 2020, 23:09
@Mrbluecake: U nas w liceum (ale nie zdziwię się jak w jakichś podstawówkach też) są czteroosobowe
Odpisz
15 sierpnia 2020, 23:11
@Aqualu: u mnie w jednej sali są jednoosobowe XD
Odpisz
16 sierpnia 2020, 02:03
@Mrbluecake: ja w sali od anglika miałem ułożenie ławek w takie kwadratowe "c", przez co miałem 2 "sąsiadów" xd
Ale grupa była tak zgrana, że bekę cisnęliśmy niezależnie od tego kto gdzie siedział, sala była dość mała, żeby każdy każdego słyszał :v
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2020, 10:48
@Mrbluecake: U mnie były, ale je zabrali
:( a tak fajnie było siedzieć samotnie
Odpisz
16 sierpnia 2020, 12:44
@Mr_Quicky: u mnie właśnie takie ławki są w sali językowej
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:15
@Aqualu: żeby to były tylko cztero osobowe xD (również liceum)
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:04
@Mrbluecake: gdy jest praca w grupie to akurat jest możliwe
Odpisz
16 sierpnia 2020, 12:20
ja teraz to 7 będę chodzić, a od 6 w podręczniku miałem fajne robale :)
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:46
Ale w 6 klasie nie ma przyrody,jest biologia.
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:50
według nowego systemu oświaty przyroda nauczana jest w klasie 4, a biologia w klasach 5-8
Odpisz
10 sierpnia 2020, 21:25
@iliet: That's the point
Odpisz
11 sierpnia 2020, 17:31
ja miałem przyrodę, jeśli dobrze pamiętam ://
Odpisz
16 sierpnia 2020, 00:01
u mnie przyrka była od 7 klasy
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2020, 01:59
teraz pewnie tak, ja jestem rocznik 2001 i biologię miałem w gimnazjum (w przełożeniu na obecny system to 7 klasa podstawowa). Wcześniej po prostu była przyroda, natomiast w gimbie to się rozdzielało na biologię i geografię
Odpisz
15 sierpnia 2020, 23:24
nie
Odpisz
15 sierpnia 2020, 21:00
nie wiem czy jestem takim przegrywem czy co, ale pewnie super mają komentatorzy gdy tam we 3 sobie siedzą, za nimi tysiące ludzi i piją sobie monsterka
Odpisz
15 sierpnia 2020, 20:46
cyc00szki
Odpisz
15 sierpnia 2020, 20:38
to w ilu wy siedzieliscie w szkole
Odpisz
15 sierpnia 2020, 20:27
MaTI, pA, CycKI!
Odpisz
15 sierpnia 2020, 20:08
Monsterek na laweczce
Odpisz
10 sierpnia 2020, 22:35
O tym jest już w 4 klasie
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:42
"Ej Mati,na stronie 45 są cycki"
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:46
"A na 69 jest siusiak"
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:46
Odpisz