Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

3 grudnia 2021, 15:46

To w 6 klasie jest przyroda?

Avatar kakausia

10 sierpnia 2020, 20:48

A potem przy oddawaniu podręczników trzeba tłumaczyć czym jest poplamiony...

Avatar Towarzysz777

28 lutego 2021, 16:45

@kakausia: Czej co

Avatar Mrbluecake

10 sierpnia 2020, 22:21

Nie można mieć kolegów z ławki w liczbie mnogiej, przecież w ławce są tylko dwie osoby

Avatar Armer

15 sierpnia 2020, 20:06

@Mrbluecake: no chyba, że brakuje miejsca i można usiąść w trzy osoby

Avatar miszcz_yodua

15 sierpnia 2020, 22:35

@Mrbluecake: u nas w klasie do fizyki są ławki z trzema miejscami

Avatar Aqualu

15 sierpnia 2020, 23:09

@Mrbluecake: U nas w liceum (ale nie zdziwię się jak w jakichś podstawówkach też) są czteroosobowe

Avatar Mrbluecake

15 sierpnia 2020, 23:11

@Aqualu: u mnie w jednej sali są jednoosobowe XD

Avatar Mr_Quicky

16 sierpnia 2020, 02:03

@Mrbluecake: ja w sali od anglika miałem ułożenie ławek w takie kwadratowe "c", przez co miałem 2 "sąsiadów" xd
Ale grupa była tak zgrana, że bekę cisnęliśmy niezależnie od tego kto gdzie siedział, sala była dość mała, żeby każdy każdego słyszał :v

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 sierpnia 2020, 10:48

@Mrbluecake: U mnie były, ale je zabrali
:( a tak fajnie było siedzieć samotnie

Avatar Armer

16 sierpnia 2020, 12:44

@Mr_Quicky: u mnie właśnie takie ławki są w sali językowej

Avatar Frrika

16 sierpnia 2020, 13:15

@Aqualu: żeby to były tylko cztero osobowe xD (również liceum)

Avatar Iguanka1

30 sierpnia 2020, 22:04

@Mrbluecake: gdy jest praca w grupie to akurat jest możliwe

Avatar Jakut484

16 sierpnia 2020, 12:20

ja teraz to 7 będę chodzić, a od 6 w podręczniku miałem fajne robale :)

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2020, 20:46

Ale w 6 klasie nie ma przyrody,jest biologia.

Avatar iliet

10 sierpnia 2020, 20:50

według nowego systemu oświaty przyroda nauczana jest w klasie 4, a biologia w klasach 5-8

Avatar Jejakpl89

10 sierpnia 2020, 21:25

@iliet: That's the point

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2020, 17:31

ja miałem przyrodę, jeśli dobrze pamiętam ://

Avatar nwmniemampomyslu

16 sierpnia 2020, 00:01

u mnie przyrka była od 7 klasy

Avatar Mr_Quicky

Edytowano - 16 sierpnia 2020, 01:59

teraz pewnie tak, ja jestem rocznik 2001 i biologię miałem w gimnazjum (w przełożeniu na obecny system to 7 klasa podstawowa). Wcześniej po prostu była przyroda, natomiast w gimbie to się rozdzielało na biologię i geografię

Avatar maslo123_5

15 sierpnia 2020, 23:24

nie

Avatar xHaroTM

15 sierpnia 2020, 21:00

nie wiem czy jestem takim przegrywem czy co, ale pewnie super mają komentatorzy gdy tam we 3 sobie siedzą, za nimi tysiące ludzi i piją sobie monsterka

Avatar Kyoko1278

15 sierpnia 2020, 20:46

cyc00szki

Avatar Lolum

15 sierpnia 2020, 20:38

to w ilu wy siedzieliscie w szkole

Avatar Figarus

15 sierpnia 2020, 20:27

MaTI, pA, CycKI!

Avatar JustinekFilmsYT

15 sierpnia 2020, 20:08

Monsterek na laweczce

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2020, 22:35

O tym jest już w 4 klasie

Avatar
Valentine_

10 sierpnia 2020, 20:42

"Ej Mati,na stronie 45 są cycki"

Avatar Bright32

10 sierpnia 2020, 20:46

"A na 69 jest siusiak"

Avatar Casul

10 sierpnia 2020, 20:46

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Północne Węgry

Za co ta premia

Ch-chesz wyparować...?

Phi!

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka