Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mythe

13 sierpnia 2020, 16:15

Mógł wziąć przykład z Polski. Podałby wynik 51 do 49% i nie byłoby zamieszek na ulicach.

Avatar ZiemiaJestElipsom

10 sierpnia 2020, 22:30

Teraz w Białorusi ludzie giną na ulicach A memiarze se z tego beke robią.
Przynajmniej zapomnieli o wybuchu w bejerucie

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2020, 22:40

@ZiemiaJestElipsom: Tak właściwe plotki mówią, że zginęła jedna osoba i jest to nie potwierdzone, więc nie

Avatar ZiemiaJestElipsom

10 sierpnia 2020, 22:41

plotki mówią że 3

Avatar Kappyniu

13 sierpnia 2020, 10:05

ty uważasz że nagle Łukaszenka ogłosi na jakiejś platformie czy gdzieś że przez niego na proteście zginęło tyle i tyle osób?

Avatar Mr_Quicky

13 sierpnia 2020, 16:01

@ZiemiaJestElipsom: a o co w ogóle chodzi? Bo ja chyba nie w temacie

Avatar RomaGhost

13 sierpnia 2020, 11:46

Czy są dowody na sfałszowanie wyborów?

Avatar Doczek

13 sierpnia 2020, 12:59

@RomaGhost: Dowodem jest to, że to LOGICZNE ŻE 80% SPOŁECZEŃSTWA NIE ZAGŁOSOWAŁO NA KOGOŚ, KTÓREGO NIENAWIDZI

Avatar RomaGhost

13 sierpnia 2020, 13:03

@Doczek: Wiesz, u nas też młodzi są za opozycją, a mimo to PiS rządzi. Starsi ludzie na Białorusi głosowali za obecnym prezydentem

Avatar Imienny

13 sierpnia 2020, 13:39

@RomaGhost: hmm skoro ma 80% głosów to dlaczego większość ludzi wychodzi na ulicę i strajkuje? trochę dziwne nie

Avatar RomaGhost

13 sierpnia 2020, 13:40

@Imienny: Jaką większość? Powiedz ilu ludzi było na tych protestach.

Avatar Doczek

13 sierpnia 2020, 14:28

@RomaGhost: w mediach pokazują tylko te w Mińsku; a jest więcej

Avatar Holandia

10 sierpnia 2020, 22:30

Nie przeraża nas twój głos
Więc rzucamy tobie w nos
Takie słowo co
(Takie słowo co)
Kochamy, bo
(Kochamy, bo)
W nim jest taka treść: Jesteś skończony!

Gdyby to Cichanouska puściła na cały regulator zyskałaby sobie dożywotni szacunek u rodaków.

Avatar wodkospolanos

Edytowano - 10 sierpnia 2020, 23:27

@Holandia: albo dożywotni wyrok od Łukaszenki

Avatar Ameron

13 sierpnia 2020, 10:47

@Holandia: Cichanouska, która wystartowała bo jej mąż z jakichś powodów nie mógł startować. Cichanouska która nie interesuje się tak naprawdę polityką i nawet nie ma żadnego programu wyborczego. Tak, kandydat idealny i nawet nadałaby się na Polskie warunki.

Avatar Holandia

13 sierpnia 2020, 11:13

@Ameron:
Dla nich prezydentem mógłby zostać i pies, w chwili obecnej. Po prostu chcą zmian.

Avatar Ameron

13 sierpnia 2020, 11:27

@Holandia: Warto było by się jednak zastanowić jakich zmian chcą i co im nie odpowiada.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zdeklasowani znowu

Dobrze czasem się oderwać

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka