"Człowiek jest mądry, to ludzie są głupi" - Kay, Faceci w Czerni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2020, 23:04
Powinna być Polska xD
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:06
@darcus: Gdy widzę co odpi***ala się za oceanem śmiem twierdzić że oni to większe oszołomy od nas
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:08
@Uruchamiacz: Nie kolego. Cudze chwalisz, swego nie znasz. Pewnie popierasz PiS lub konfę?
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:11
@darcus: Co mają moje poglądy polityczne do poziomu głupoty Amerykanów?
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:24
@Uruchamiacz: To że w dupie byłeś, gówno widziałeś.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:05
Odpisz
11 sierpnia 2020, 14:45
Im więcej ludzi tym więcej debili, USA jest duże, a określanie kogoś debilem często kest subiektywne. Generalnie to debili jest wszędzie w podobnej ilości na mieszkańców. A nasz Hunter siki jak twierdzi swoje to mogę powiedzieć tyle: on to sam nadrabia w takim przypadku
Odpisz
11 sierpnia 2020, 01:56
Niech ktoś tam wklei Polskę zamiast usa
Odpisz
11 sierpnia 2020, 01:58
@NorseWarrior: możnaby tam wstawić większość krajów
Odpisz
11 sierpnia 2020, 02:00
nie jesteśmy wyjątkowi nawet pod względem ilości debili.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 02:05
@NorseWarrior:
Odpisz
11 sierpnia 2020, 03:09
@Casul: dzięki <3
Odpisz
11 sierpnia 2020, 03:30
@NorseWarrior: Nie ma problemu
Odpisz
11 sierpnia 2020, 10:30
@Casul: o ty ANTYpatrioto i russki agencie je**ny! NIE BĘDZIESZ NAM POLSKI OBRAŻAŁ TY RUSSKI AGENCIE że Putin cię wynajął. Czy ty masz w ogóle rozum i godność człowieka? Weź się zastanów chłopie co ty robisz, bo to ani śmieszne ani fajne nie jest. Możesz się śmiać z innych państw, ale nie z naszej Polski kochanej. Pewnie jakiś terrorysta muzułmański jesteś albo już nie wiem kto. Weź się ogarnij chłopie, co ty sobą reprezentujesz /S
Odpisz
11 sierpnia 2020, 10:43
@NorseWarrior: Polska jest mniejsza.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 13:48
@arekarb: trudno
Odpisz
11 sierpnia 2020, 04:35
Jej! Mem śmiejący się z USA.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 02:27
czemu to pokazuje usa zamiast niemcow wtf
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:08
bo Niemcy to raj, Merkel to anioł a emigranci są grzeczni
Odpisz
11 sierpnia 2020, 02:12
Austro-Węgry
Bottom text
Odpisz
11 sierpnia 2020, 01:59
Miałam w życiu etap fascynacji Ameryką. Tak plasuje go na jakieś... Od ósmego do jedenastego roku życia. Potem trochę o tym zapomniałam, jadałam się jąs tam fantastyką. Teraz mam etap na śmiańsko z fascynacji Ameryki. Co jest potem? Wraca fascynacja, czy temat staje się obojętny?
Odpisz