Inni nie potrzebują nawet piwa, by tak mówić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Były nóżki, nie ma nóżek
Totalnie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2013, 21:59
A po ośmiu używasz "k*rwa" za miast odstępów między słowami, a po dziesięciu już nic nie mówisz, bo leżysz.
Odpisz
21 listopada 2013, 20:27
bitch please połowa gimbazy w zdaniu składającego się z 59 liter użyją tylko 9 słów które nie są przekleństwem bez używania alkocholu
Odpisz
21 listopada 2013, 20:37
@bylejakbylegdzie: to wyobraź sobie co oni mówią po 4 piwach
Odpisz
21 listopada 2013, 21:02
@bylejakbylegdzie: Nie wszyscy, ja na przykład nie i kilku moich kolegów tez nie przeklina
Odpisz
21 listopada 2013, 21:15
@Mardoman24: no to jesteście w tej 2 połowie
Odpisz
21 listopada 2013, 21:47
@bylejakbylegdzie: Jestem w gimnazjum, nie znam nikogo w tej szkole, kto użyłby przekleństwa bez potrzeby. Głupie teksty mają, prawda, ale nie przeklinają tak często.
Odpisz
21 listopada 2013, 21:51
@rakso132: ja już kilka razy słyszałem jak grali na telefonie to właśnie tak to wyglądało
Odpisz
22 listopada 2013, 01:08
@rakso132: To pogratulowac. U mnie niby tez nie klna bo nauczyciele w gimnazjum wyzywaja na polskim. Liceum za przeklenstwa ma kilkunasto wersowe zdania do wykuucia, a zawodowka ma to gdzies ;) Chcieli polaczyc szkoly u mnie to maja teraz to co chcieli.
Odpisz
22 listopada 2013, 18:39
@oking1: wtedy na 59 liter 65 to przekleństwa
Odpisz
22 listopada 2013, 15:39
Inni nie potrzebują nawet piwa, by tak mówić
Pomyślałeś o abstynentach, jak miło
Odpisz
22 listopada 2013, 07:54
Normalny Polak robi to zawsze ;)
Odpisz
21 listopada 2013, 22:28
Ja przeklinam czesto i co z tego ? Zdazy sie nawet w szkole jak ktos mnie wkurzy.. zabroni ktos ?
Odpisz
22 listopada 2013, 00:06
@MaxiorPL: Nikt nie zabroni, ale to świadczy tylko o Twojej kulturze.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2013, 01:04
@Jacusiek: wiem ze o niej swiadczy. albo bardziej o jej braku. Moja sprawa .
Teraz pewnie i tak zasypia mnie gimby ktore dostaja od rodzicow wszystko . mi przeklinanie pomaga , tak jak innym fajki. nikogo przeklenstwem nie zabije przeciez.... co ja tu sie bede tlumaczyl , i tak nie obchodzi mnie co inni o mnie mysla tutaj. A w realu tez lekko mam na o wyjechane.
Odpisz
21 listopada 2013, 21:58
Chyba jak spacji.
Odpisz
21 listopada 2013, 20:36
ja toże
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2013, 20:05
Są takie osoby które to stosują po łyku wody...
Odpisz