Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Zdeklasowani znowu
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2020, 19:57
A mam pytanie gdzie znależć o tym memy (w sensie nie o polityce w sensie z tą formą)
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:29
PiS ssie
Odpisz
21 sierpnia 2020, 19:43
@Nokia_701: Chyba każda partia. (Nie jestem obrońcą PiSu)
Odpisz
21 sierpnia 2020, 22:53
ogóle cała polityka to gówno
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:59
@Nokia_701: Demokracja to gówniany ustrój.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:18
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:16
XDDDDDDD
Odpisz
16 sierpnia 2020, 22:13
Jakby ktoś pytał, to w Bydgoszczy
Odpisz
16 sierpnia 2020, 20:56
I tak oto nowi jejacy używa się emotek
W ch*j ironicznie i bez bezsensownego wpychania ich w zwykle zdania :pepeglad:
Odpisz
11 sierpnia 2020, 20:13
To dobry rodzaj memów
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2020, 18:42
Śmiechłem wčhúj
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2020, 18:03
ANDRZEJ
DU🅿️A
😎
Odpisz
11 sierpnia 2020, 18:40
true
Odpisz
11 sierpnia 2020, 18:10
Serio... Przecież Duda wygrał w demokratycznych wyborach.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2020, 18:11
@CWIRRED: bruh, a ty musisz wpychać gównoburze polityczne do każdego mema
Wstydź się narodowcu
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2020, 18:13
@CWIRRED: a czego się tu spodziewasz, jak pieprzone pół wszystkich głosujących obywateli nie chciało go nawet na tym stanowisku? xd
Odpisz
11 sierpnia 2020, 18:14
A masz jakiś dowód że "Zły Kaczor" je spreparował?
Odpisz
11 sierpnia 2020, 18:15
@CWIRRED: a ty teraz o czym? Krzyżowiec powiedział tylko, że wpychasz gównoburze, a nie że Kaczuś zfałszował wybory.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 18:15
@CWIRRED: ja pie**olę, nie chodzi mi o to, musisz wpychać wszędzie te swoje wymądrzenia? Serio, weź lepiej nie przypominaj wszystkim, że jesteś narodowcem, bo 3/4 jeja już to wie
Odpisz
12 sierpnia 2020, 07:57
@CWIRRED:
Odpisz
16 sierpnia 2020, 20:20
@CWIRRED: oo pisior
Odpisz
16 sierpnia 2020, 20:22
@Nokia_701: Nie, jestem za konfederacją.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 20:31
@CWIRRED: Z bardzo, bardzo dużym udziałem TVPiS
Odpisz
11 sierpnia 2020, 18:04
Nie wiem czemu, ale na trzecim panelu tych komiksów moim zdaniem nie powinno być wykrzykników
Odpisz
11 sierpnia 2020, 18:02
Ostatni obrazek wygląda jakby dopiero zaczynał
Odpisz