Fred jest całkiem miły. Ostatnio pomógł mi z komarami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2020, 22:27
Zależy
Jak jest w jakimś kącie gdzie mało kto zagląda to fajnie, czasem nawet się rzuci takiemu owada
Odpisz
14 sierpnia 2020, 22:56
Ja nie mogę mieć pająków, bo rodzeństwo nie lubi, a mam z nimi pokój
Odpisz
14 sierpnia 2020, 17:28
Ja lubiąca pająki: Dawać mi je!
Odpisz
11 sierpnia 2020, 22:51
Jak można bać się tych słodziaków?
Odpisz
11 sierpnia 2020, 23:16
@starmagedon: albo taki też jest słodki
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:06
@polski_skoczek: albo tego
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:07
@Dosek: nie te zdjęcie shit
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:37
@Dosek: co ty do gurwy nędzy masz w galerii
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2020, 20:38
ładne pająki mam np jeszcze harpie lamie (taka jakby meduza) i Centaura a to tylko kilka z wynalazków osób z japoni
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:50
@Dosek: c o t o z a c z a r n a m a g i a ?
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:50
anime
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:51
@Dosek: b o j e s i e
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:15
@starmagedon: japie**ole umrzesz
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:52
@Ciap_Ciap: Wszyscy kiedyś umrzemy, a co do tego pierwszego to pewności nie ma
Odpisz
14 sierpnia 2020, 14:18
@starmagedon: ale do kogo pisałeś że umrze
Odpisz
14 sierpnia 2020, 14:41
@Dosek: do starmagedona
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:41
Mój kolega raz w szkole złapał pająka do długopisu i nazwał go Jarek. Ale potem przyszła nauczycielka i wyrzuciła długopis z pająkiem przez okno...
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:50
@Mongo_Gaming: F
Odpisz
13 sierpnia 2020, 23:32
@Mongo_Gaming: czemu? Po co? Jakie są namiary tej osoby?
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:17
@Mongo_Gaming: Ale po co wyrzucać długopis przez okno?
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:19
@Zul_spod_biedry: Bo w nim był ten pająk, a ona powiedziała, że jest jadowity.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:20
@Mongo_Gaming: Od kiedy w Polsce są jadowite pająki?
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:21
@Zul_spod_biedry: To był taki zwykły mały pająk, a ona histeryzowała.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:22
@Mongo_Gaming: Anachrofobia?
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:28
@Zul_spod_biedry: *Arachnofobia
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:31
@Mongo_Gaming: nie odpowiedziałeś na moje ostatnie pytanie
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:32
@Peroczek: Ja nie wiem gdzie mieszka, bo się gdzieś przeprowadziła.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:39
@Mongo_Gaming: )-:
Odpisz
14 sierpnia 2020, 12:09
@Mongo_Gaming: Trzebało wyjść nawet w trakcie lekcji, przynieść długopis z powrotem i zadzwonić na policję za kradzież (dla zasady)
Odpisz
14 sierpnia 2020, 12:10
@Mikrus19: Lub podejść do nauczycielki, spojrzeć jej prosto w oczy i powiedzieć jej, że skoro ona wyrzuciła twojego przyjaciela przez okno, to teraz to samo ty zrobisz z nią, a na koniec krzyknąć: "TY JESTEŚ BARDZIEJ SZKODLIWA NIŻ TEN PAJĄK...."
Odpisz
14 sierpnia 2020, 12:12
@Mikrus19: Dobry pomysł, ale tylko poprawię - nie wyrzuciła mojego przyjaciela, tylko kolegi.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 12:13
@Mikrus19: A jeśli policja uzna, że było to wezwanie nieuzasadnione (i nie podejmą stosownych działań) to powiedz, że to prezent od kochanej cioci, jedyna pamiątka a ty się szanujesz i nikt nie będzie cię okradał i poniżał twojej godności....
Odpisz
14 sierpnia 2020, 07:32
Ja mojego nazwałem stefan
Odpisz
11 sierpnia 2020, 22:49
Ten pajonk ma fajne oczka
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:06
nomn całkiemn
Odpisz
12 sierpnia 2020, 08:04
Jeśli jest ładny to go zostawiam a jeśli nie to pryskam go płynem antybakteryjnym zapalam świeczkę i znowu strzelam ale ze skutkiem szybkiego podpalenia
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:24
i to dosłownie
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:56
@polski_skoczek:
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:59
co widzą pająki po whechaniu pociągiem do mojego domu, zostawieniu kosztowności i zagazowaniu:
Odpisz
12 sierpnia 2020, 07:53
Pająki są super uwu
Odpisz
11 sierpnia 2020, 23:52
Ja mam tak:
1. Aaaaa! Zabierzcie to ze mnie!!
2. A w sumie to jesteś spoko.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 23:19
Czemu na mnie
Odpisz
11 sierpnia 2020, 23:35
@Dziki_Parapet: bo jesteś wygodna
Odpisz
11 sierpnia 2020, 22:50
Ja mam hodowlę pająków za łóżkiem
Odpisz