Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tacy sami, a ściana między nami
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2017, 18:14
:) +
Odpisz
17 sierpnia 2014, 20:41
@KontoUsunięte: A jednak coś z niego było ;) szkoda, że umarł tak btw.
Odpisz
25 listopada 2013, 10:45
Chińskie bajki C:.
Odpisz
24 listopada 2013, 20:51
Spojlery atakują..... znowu. Na szczęście na jestem na bieżąco z mangą :D.
Odpisz
24 listopada 2013, 16:03
Lol, tylko Naruto mógł myśleć, że z Obito jeszcze coś będzie.....
Odpisz
24 listopada 2013, 16:07
Deidi i tak lepszy :P
Odpisz
24 listopada 2013, 16:14
@konstanty: Dei, ten mój ćfok loffciany dał się zabić, a potem jeszcze se fikał jako zombie - gdyby nie to, że mi go żal, to bym mu wyrwała te piękne kudły z głowy ♥
Odpisz
24 listopada 2013, 17:08
♥
Fikał przez Tobiego ;___;
Odpisz
24 listopada 2013, 18:33
@konstanty: T.T Tobi ***y
Odpisz
24 listopada 2013, 16:51
Dobry sposób na nieczyste zagranie. :)
Odpisz
24 listopada 2013, 16:18
naruciak na głównej ;3 i tak ma zawsze być ;3
PS czemu mu lewą dłoń podał??
Odpisz