Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Za co ta premia
Phi!
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2021, 18:41
Bardzo młodzieżowe.
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:41
@JaJestemZWami: Bardzo
Odpisz
15 maja 2009, 22:21
a ja kupiłem sobie pocztówkę na której "luzak" mówi do górala ''yO zIOMAL
Odpisz
17 kwietnia 2019, 10:37
@michgru197: fajna pocztówka, wyślesz zdjęcie?
Odpisz
18 stycznia 2008, 14:01
ja sprawdzilem i to faktycznie jest 3 sec :P
Odpisz
18 lipca 2018, 05:11
@jonek: Mała przypominka komentarza
Odpisz
12 kwietnia 2008, 11:23
zarabiste tez chce takie kartki dostawac :P
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:12
@Dorianna: to zamieszkaj tam ok??
Odpisz
23 lipca 2009, 16:50
W Zaopcu na Krupówkach jest dużo fajnych pocztówek :D
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:12
@ada_151: Zakopanym, ja nie daleko mieszkam i tam jest fajnie ;3 pozdro
Odpisz
25 stycznia 2013, 15:01
Coś dla Bacy_Online :)
Odpisz
11 października 2010, 18:41
ada 151
mam ich setki
Odpisz
18 czerwca 2009, 18:48
widziałem takie jak byłem w Zakopanym
Odpisz
31 maja 2009, 15:59
;p lol
Odpisz
24 lutego 2009, 18:27
Fajne ;) 5/5
Odpisz
21 stycznia 2009, 19:14
Ja to widziałem gdy byłem w zakopanym w kiosku i tam byly jeszcze lepsze :**:
Odpisz
25 czerwca 2008, 15:10
Masz rację, anonimOwy.
Odpisz
19 kwietnia 2008, 11:58
hahahahaha dobre a szczególnie to drugie
Odpisz
30 marca 2008, 22:14
całkiem całiem ;)
Odpisz
11 lutego 2008, 17:04
hahahahahahahh bardzo fajne oczywiście 5/5
Odpisz