Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To musiało być męczące
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2025, 22:13
ja który nie mam kolegów
Odpisz
30 października 2024, 08:04
Ja zawsze tym byłem :[
Odpisz
14 sierpnia 2020, 19:06
Ja przeważnie dołączam do tego z tyłu, żeby nie był sam
Odpisz
20 sierpnia 2020, 14:37
@Jelonkova: bo tak robią bohaterowie
Odpisz
20 sierpnia 2020, 14:36
bardzo relatable
Odpisz
15 sierpnia 2020, 17:02
robię tak
Odpisz
14 sierpnia 2020, 20:06
X same
Odpisz
14 sierpnia 2020, 22:03
@anteknico: y*
Odpisz
15 sierpnia 2020, 12:40
@NesquikBoi: a no tak. Pomyłka
Odpisz
14 sierpnia 2020, 22:16
Ja też, przez co potem o mnie zapominają i np zaczynają planować jakieś wyjście a kiedy chodnik już jest szeroki mówią, „No, i ty też możesz wpaść”
Odpisz
14 sierpnia 2020, 20:50
Nie wiem, nie mam kolegów
Odpisz
14 sierpnia 2020, 17:38
smutne, ale ktoś musi. chodzenie całą bandą na pełną szerokość zmuszając innyvh do zejścia z chodnika też jest h*jowe
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:05
Ja chodzę z tyłu nawet, gdy chodnik jest szeroki
Odpisz
14 sierpnia 2020, 16:34
@MatkaBoskaSowiecka: that's some bruh moment right there
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2020, 11:12
Bruh, ja też albo jak rowerami jeździmy z kolegami to ja zazwyczaj z tyłu jadę bo nie lubię być przed wszystkimi
Odpisz
14 sierpnia 2020, 16:02
@hlepo: Przyznaj się że po prostu chcesz gapić się im na tyłki
Odpisz
14 sierpnia 2020, 16:18
@Reichtangle: weird flex but ok
Odpisz
14 sierpnia 2020, 16:13
Ja robię tak zwane ubezpieczanie tyłów
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:12
Znam ten ból
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:23
Ktoś wie z jakiego to filmu?
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2020, 11:26
"Er ist wieder da"
W Polsce jako "On wrócił"
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:34
muszę to obejrzeć, dzięki
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:34
A proszę bardzo i polecam film
Odpisz
14 sierpnia 2020, 13:05
Dziękuję uwu
Odpisz
14 sierpnia 2020, 12:22
Tym co czeka aż zawiążesz buty, gdy inni dalej idą
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:23
tym który nie ma przyjaciół
Odpisz