Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

5 listopada 2025, 22:13

ja który nie mam kolegów

Avatar kapibara4387

30 października 2024, 08:04

Ja zawsze tym byłem :[

Avatar Jelonkova

14 sierpnia 2020, 19:06

Ja przeważnie dołączam do tego z tyłu, żeby nie był sam

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

20 sierpnia 2020, 14:37

@Jelonkova: bo tak robią bohaterowie

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

20 sierpnia 2020, 14:36

bardzo relatable

Avatar DHF1232

15 sierpnia 2020, 17:02

robię tak

Avatar anteknico

14 sierpnia 2020, 20:06

X same

Avatar NesquikBoi

14 sierpnia 2020, 22:03

Avatar anteknico

15 sierpnia 2020, 12:40

@NesquikBoi: a no tak. Pomyłka

Avatar
Pistacja15

14 sierpnia 2020, 22:16

Ja też, przez co potem o mnie zapominają i np zaczynają planować jakieś wyjście a kiedy chodnik już jest szeroki mówią, „No, i ty też możesz wpaść”

Avatar HyenaCake

14 sierpnia 2020, 20:50

Nie wiem, nie mam kolegów

Avatar Maly_modelarz15

14 sierpnia 2020, 17:38

smutne, ale ktoś musi. chodzenie całą bandą na pełną szerokość zmuszając innyvh do zejścia z chodnika też jest h*jowe

Avatar MatkaBoskaSowiecka

14 sierpnia 2020, 11:05

Ja chodzę z tyłu nawet, gdy chodnik jest szeroki

Avatar Mr_Quicky

14 sierpnia 2020, 16:34

@MatkaBoskaSowiecka: that's some bruh moment right there

Avatar hlepo

Edytowano - 14 sierpnia 2020, 11:12

Bruh, ja też albo jak rowerami jeździmy z kolegami to ja zazwyczaj z tyłu jadę bo nie lubię być przed wszystkimi

Avatar Reichtangle

14 sierpnia 2020, 16:02

@hlepo: Przyznaj się że po prostu chcesz gapić się im na tyłki

Avatar BubbleGum_14

14 sierpnia 2020, 16:18

@Reichtangle: weird flex but ok

Avatar Axyui

14 sierpnia 2020, 16:13

Ja robię tak zwane ubezpieczanie tyłów

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2020, 11:12

Znam ten ból

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2020, 11:34

A proszę bardzo i polecam film

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2020, 13:05

Dziękuję uwu

Avatar mateusz123_hiro

14 sierpnia 2020, 12:22

Tym co czeka aż zawiążesz buty, gdy inni dalej idą

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2020, 11:23

tym który nie ma przyjaciół

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

To musiało być męczące

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka