Może i jest ciężko mi oddychać, ale mus to mus
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 listopada 2021, 11:59
Przyklejasz do maski rzep, do inhalatora 2 część rzepa, przyczepiasz go do maseczki i oddychasz kiedy chcesz
Zapewne będziesz wyglądał jak de*il ale warto
Odpisz
23 sierpnia 2020, 08:09
Moja babcia ma cholernie dużą astmę, w tej maseczce to się dusi, mimo to zawsze zakłada jak idzie do sklepu. Jak nikogo nie ma obbok to lekko ją uchyla żeby pooddychać normalnie, ale jak ktoś podchodzi to od razubzakłada z powrotem
Odpisz
17 sierpnia 2020, 19:02
Mam astmę , tak budzę się w nocy z atakami , tak mam ,,dyntke,, po wchodzenie na schody i bieganiu , tak czasem świszczę jak oddycham . Ale ch*j , i tak noszę tą maseczkę bo zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji w jakiej się znajdujemy .
Odpisz
17 sierpnia 2020, 19:12
@Houdini: "Bo tak robią bohaterowie"
Odpisz
17 sierpnia 2020, 13:04
Chwila, a nie trzeba wtedy pokazywać dowodu na posiadanie astmy, jeśli się ją ma?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 15:06
@Stulej4: nie
Odpisz
17 sierpnia 2020, 13:39
BIG ED
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:25
Ja mam astmę i strasznie źle się czuję w maseczce ale i tak noszę, żeby nikt się nie dowalał
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:24
Tam głowę, że w poczekalni było "astmatykami". Co się stało?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:12
antymaskami?
Odpisz
15 sierpnia 2020, 10:41
Przebiegnięcie 10km nie jest jakieś trudne w maseczce a ludzie nie wytrzymują postać w niej kilku minut
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:43
@Piotro165: wiesz na czym polega astma?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 13:04
tak leczyłem się na nią da się ją przezwyciężyć
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:41
Ludzie teraz: nie wytrzymują z maską 5 minut
Ludzie kiedyś:
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:45
wtedy to były maseczki, dziób wypchany szmatami nasączonymi olejkami, a nie jakiś pogięty kawałek materiału (osobiście preferuję hełm)
Odpisz
15 sierpnia 2020, 09:57
Cesarstwo Niemieckie też ma swoje zasługi w ochronie przed niebezpiecznym powietrzem
Odpisz
15 sierpnia 2020, 07:38
Dzięki
(Mam astmę i noszę maseczkę, mimo, że ciocia i babcia mi każą nie nosić)
Odpisz
15 sierpnia 2020, 00:57
Mam astmę i noszenie maseczki wcale mi nie przeszkadza a nawet jest fajnie jak nie widać mojej głupiej mordy...
Odpisz
14 sierpnia 2020, 23:41
O dziękuję opku tak się składa że ja mam astmę ale i tak noszę maskę więc teraz czuję się lepiej c:
Odpisz