Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

Edytowano - 26 listopada 2021, 11:59

Przyklejasz do maski rzep, do inhalatora 2 część rzepa, przyczepiasz go do maseczki i oddychasz kiedy chcesz

Zapewne będziesz wyglądał jak de*il ale warto

Avatar Alex_Seppi

23 sierpnia 2020, 08:09

Moja babcia ma cholernie dużą astmę, w tej maseczce to się dusi, mimo to zawsze zakłada jak idzie do sklepu. Jak nikogo nie ma obbok to lekko ją uchyla żeby pooddychać normalnie, ale jak ktoś podchodzi to od razubzakłada z powrotem

Avatar Houdini

17 sierpnia 2020, 19:02

Mam astmę , tak budzę się w nocy z atakami , tak mam ,,dyntke,, po wchodzenie na schody i bieganiu , tak czasem świszczę jak oddycham . Ale ch*j , i tak noszę tą maseczkę bo zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji w jakiej się znajdujemy .

Avatar non_cogitas

17 sierpnia 2020, 19:12

@Houdini: "Bo tak robią bohaterowie"

Avatar Stulej4

17 sierpnia 2020, 13:04

Chwila, a nie trzeba wtedy pokazywać dowodu na posiadanie astmy, jeśli się ją ma?

Avatar Kurson

17 sierpnia 2020, 15:06

@Stulej4: nie

Avatar nwmniemampomyslu

17 sierpnia 2020, 13:39

BIG ED

Avatar Rddxrete

17 sierpnia 2020, 12:25

Ja mam astmę i strasznie źle się czuję w maseczce ale i tak noszę, żeby nikt się nie dowalał

Avatar sucharek1203

17 sierpnia 2020, 12:24

Tam głowę, że w poczekalni było "astmatykami". Co się stało?

Avatar TheSevy

17 sierpnia 2020, 12:12

antymaskami?

Avatar Piotro165

15 sierpnia 2020, 10:41

Przebiegnięcie 10km nie jest jakieś trudne w maseczce a ludzie nie wytrzymują postać w niej kilku minut

Avatar
Chaber

17 sierpnia 2020, 12:43

@Piotro165: wiesz na czym polega astma?

Avatar Piotro165

17 sierpnia 2020, 13:04

tak leczyłem się na nią da się ją przezwyciężyć

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2020, 23:41

Ludzie teraz: nie wytrzymują z maską 5 minut
Ludzie kiedyś:

Avatar
LastCloneTrooper

14 sierpnia 2020, 23:45

wtedy to były maseczki, dziób wypchany szmatami nasączonymi olejkami, a nie jakiś pogięty kawałek materiału (osobiście preferuję hełm)

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

15 sierpnia 2020, 09:57

Cesarstwo Niemieckie też ma swoje zasługi w ochronie przed niebezpiecznym powietrzem

Avatar JejakMemiak

15 sierpnia 2020, 07:38

Dzięki
(Mam astmę i noszę maseczkę, mimo, że ciocia i babcia mi każą nie nosić)

Avatar Dov_Pl

15 sierpnia 2020, 00:57

Mam astmę i noszenie maseczki wcale mi nie przeszkadza a nawet jest fajnie jak nie widać mojej głupiej mordy...

Avatar Par00fka

14 sierpnia 2020, 23:41

O dziękuję opku tak się składa że ja mam astmę ale i tak noszę maskę więc teraz czuję się lepiej c:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ładne rzeczy

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka