Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

23 lipca 2021, 17:44

Kiedyś miałem kilka nocy z rzędów sny o sikaniu i zawsze budziłem się z mokrymi spodniami. Cała seria.

Avatar MatkaBoskaSowiecka

15 sierpnia 2020, 08:20

Ja tam często sram w snach i nigdy się nie zesrałam w trakcie snu

Avatar puszek1234

15 sierpnia 2020, 08:26

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2020, 08:34

@MatkaBoskaSowiecka: pewnie masz ciekawe sny

Avatar MatkaBoskaSowiecka

15 sierpnia 2020, 08:35

A żebyś k***a wiedział

Avatar sliwak2001

17 sierpnia 2020, 16:14

@MatkaBoskaSowiecka: I tak pewnie lepsze niż uciekanie przed bombą atomową i potykanie się, bycie postrzelonym lub skakanie z kilku pięter

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2020, 16:44

@sliwak2001: Jeśli chodzi o potykanie się to często je mam jak śni mi się, że ktoś lub coś mnie goni. Jeszcze biegam jakbym miała na sobie ciężar pełnej zbroi, nie jestem w stanie szybko biec. Mój bieg jest wolniejszy niż normalny chód podczas gdy to co mnie goni biegnie jak poje**ne

Avatar RudyJakTenLis

17 sierpnia 2020, 18:14

Chyba każdy tak ma

Avatar KapitanJohnPrice

18 sierpnia 2020, 02:52

@sliwak2001: ej skakanie z kilku pięter to jest zajebiste

Avatar MatkaBoskaSowiecka

18 sierpnia 2020, 07:48

U mnie skakanie z wysokości fajne było

Avatar Spider007

2 maja 2021, 19:47

@sliwak2001: uciekanie przed atomówką jak w Mission Imposible

Avatar PridSanisi

18 sierpnia 2020, 09:32

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2020, 22:31

Avatar
Tajnyuzytkownik

17 sierpnia 2020, 18:58

Ach. Takie sny sie spełniają

Avatar Jakut484

15 sierpnia 2020, 18:55

muszę to powiedzieć: XD

Avatar Jakut484

15 sierpnia 2020, 18:56

komentarz obrazkowy

Avatar Antonio331

15 sierpnia 2020, 08:34

Ja tam nie śpię w spodenkach czyli ez nie muszę się bać

Avatar MatkaBoskaSowiecka

15 sierpnia 2020, 08:36

@Antonio331: Mrrrrr

Avatar Antonio331

15 sierpnia 2020, 08:36

Avatar LanTuFri123

15 sierpnia 2020, 08:47

@MatkaBoskaSowiecka: śpi w kombinezonie

Avatar Bright32

15 sierpnia 2020, 08:50

@MatkaBoskaSowiecka: Śpi w spodniach

Avatar MatkaBoskaSowiecka

15 sierpnia 2020, 08:50

@LanTuFri123: Kombinezon do spania fuj

Avatar MatkaBoskaSowiecka

15 sierpnia 2020, 08:51

@Bright32: :<

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2020, 10:16

@Antonio331: sranie na materac
to nawet jest ono

Avatar Papkin556

15 sierpnia 2020, 09:39

Najgorzej stary, polucje to niezbyt fajna sprawa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Phi!

Północne Węgry

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka