Im się przecież należy ¯\_(ツ)_/¯
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Północne Węgry
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2020, 10:26
Smutne jest to że jako lewak czuję obecnie szacunek wyłącznie do konfederacji, chociaż wciąż wyjątkowo mały
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2020, 11:51
Dlaczego wyłącznie do Konfederacji? Nie tylko Konfederacja głosowała przeciwko podwyżkom pensji, a również Zieloni i Razem. Obie te partie są lewicowe.
Odpisz
15 sierpnia 2020, 16:46
@Nanook: Z tych partii tylko pojedyncze osoby głosowały przeciw, reszta była od razu za
Odpisz
15 sierpnia 2020, 16:50
5/6 posłów Razem głosowało przeciw. Jeden nie stawił się na głosowaniu. W Zielonych 3/3 głosowało przeciw. Nie było w tych partiach żadnej osoby, która głosowała za podwyżkami.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:50
@Nanook: O, nie wiedziałem, dziękuję za informację
Odpisz
17 sierpnia 2020, 15:01
Czemu wyjątkowo mały
Odpisz
17 sierpnia 2020, 22:41
Osobiście uważam, że poglądy przez nich głoszone są delikatnie mówiąc debilne
Odpisz
18 sierpnia 2020, 11:10
Moim osobistym zdaniem poglądy przez nich głoszone są delikatnie mówiąc debilne
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:54
to ogarnij partie Razem, tam są dopiero cymbały
Odpisz
18 sierpnia 2020, 23:42
Z chęcią poczytam, aktualnie wydaje mi się, że nie mam na kogo głosować
PS: sorry za podwójne wysłanie, mam teraz słabego neta i coś się pomieszało
Odpisz
19 sierpnia 2020, 01:19
l00z
Odpisz
17 sierpnia 2020, 16:09
tutaj oficjalny wynik głosowania
Odpisz
15 sierpnia 2020, 09:27
Co koja że to kilku posłów się nie zgodził, ale i tak większość zagłosowała od razu, co jest smutne
Odpisz
15 sierpnia 2020, 15:21
@Bio_Jogurt: *Co kojarzę
Odpisz
15 sierpnia 2020, 10:23
A wiecie co dostaną obywatele?
Podatek cukrowy
Odpisz
15 sierpnia 2020, 09:52
W sumie jedynie Konfederacja w całości zagłosowała przeciwko
Zieloni i Razemki też, ale Lewica ogólnie w większości była za
Odpisz
15 sierpnia 2020, 10:15
@cotthlette: Rzeczywiście, w tym przypadku obie partie z RIGCZem. Szacunek też dla Zielonych i Klaudii Jachiry.
Odpisz
15 sierpnia 2020, 09:31
Niech ktoś zrobi to co Korwin zrobił z tamtą propzycją odnośnie koronawirusa
niech przy następnej podwyżce ktoś dopisze że ci politycy co zgodzą się na petycję zostaną odwołani albo inne, też ciężkie konsekwencje
Odpisz
15 sierpnia 2020, 09:17
Niezaprzeczalna prawda.
Odpisz