Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tacy sami, a ściana między nami
Młodzi gniewni
Ch-chesz wyparować...?
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2011, 08:49
Czy mi się zdaje czy to jest znaczek przeglądarki explorer
Odpisz
22 lipca 2011, 09:26
wydaje ci się ;p
Odpisz
22 lipca 2011, 13:25
przecież właśnie o to chodzi!
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2015, 15:59
No nie ku*wa, kanapka ;_;
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2014, 03:47
Zacznie działać dopiero za tydzień :D
Odpisz
24 lipca 2011, 20:08
hehe E
Odpisz
22 lipca 2011, 23:52
to jest jakis czeski film. xd
Odpisz
22 lipca 2011, 21:48
Fajne 5
Odpisz
29 kwietnia 2021, 09:06
@edyta_96_13: Odkop
Odpisz
22 lipca 2011, 11:47
Żebyście kur*a wiedzieli, że to IE 8/9 jest najbezpieczniejszy. Chrome nie chroni haseł, Firefox jeszcze daje radę :). Do Opery i Firefox'a nic nie mam. To co powiedziałem, to powiedział "Komputer Świat".
Odpisz
22 lipca 2011, 17:47
@Alvinek34: Eeee tam MOZILLA FIREFOX i CHROME NAJLEPSZE. xD
a obrazek 3/5
Odpisz
22 lipca 2011, 14:24
czeskie to jakieś
Odpisz
22 lipca 2011, 13:00
Made in Egipt
Odpisz