Ciekawe czy byśmy wygrali?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Płać pan
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2014, 17:58
Tymczasem trener....
Grają bardzo dojrzałą piłkę. Wygrali z reprezentacją Bezludnej Wyspy.
Odpisz
12 grudnia 2013, 20:11
10000000:0 choć nasi walczyli w pocie czoła
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2013, 16:36
wygraliśmy z nimi 2:0 kiedyś tam ;c
EDIT: przepraszam z wyspami owczymi ;d
Odpisz
26 listopada 2013, 16:07
@Hescidos: hahahah niezły avek ;)
Odpisz
26 listopada 2013, 16:06
przegralibyśmy oni są za dobrzy =P
Odpisz
26 listopada 2013, 10:59
coś marnie nasze szanse widze
Odpisz
25 listopada 2013, 20:58
Oni to grają chociaż twardy football ;)
Odpisz
25 listopada 2013, 16:42
10:0 dla nich mamy prze***ne 😡😭😢😱
Odpisz
25 listopada 2013, 16:30
nie mamy szans...
Odpisz
25 listopada 2013, 15:54
I żeby ich wnerwić to zagramy w Boże Narodzenie ; )
Odpisz
25 listopada 2013, 15:38
- nie ma takiej reprezentacji -.- (może się czepiam) te wyspy należą do Chile :P- a oni są bodajże 10-13 coś koło tego (ostatnio sporo awansowali w tabeli)
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2013, 15:38
Trzeba ostro potrenować.W końcu kamień (czy z tego są te rzeźby) jest lepszy jak drewno :P
Odpisz
25 listopada 2013, 14:34
kurna czemu nam muszą się takie zaje****e drużyny trafiać !? :D
Odpisz
25 listopada 2013, 13:58
Cytuję: "0:34 1-0 - Błaszczykowski.
0:83 1-1 Wawrzyniak (sam.)"
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2013, 10:59
I bedzie w*ierdol
Odpisz