Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Nigdy na to nie wpadną
Ch-chesz wyparować...?
I po kłopocie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2020, 10:25
Dlatego lepiej nie ściągać 🅱️orno
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:28
Dokładnie tryb incognito i po problemie
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2020, 22:21
ja mam połowę starego laptopa zaje**ne elles club bo usuwają jej widijo
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:01
@Ciap_Ciap: a wiadomo czemu?
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:10
żeby na stronki typu ph, brazz umieścić video trzeba mieć 18 lat a ona umieszczała mając bodajże 16
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:13
@Ciap_Ciap: myślałem że jest starsza. Podzielisz się może kolekcją za kilka ładnych kilofów?
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:14
kilofów? A z czego wykonanych?
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:18
@Ciap_Ciap: z.... Nie mam pojęcia, ja ich nie robiłem, magiczna ruda to to nie jest, ale jeszcze żaden się nie złamał więc chyba dobre
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:18
to co żeś pan nimi kopał?
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:20
@Ciap_Ciap: nie, mam od tego ludzi, a kilka kilofów jeszcze nie użytych
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:21
ludzie w zestawie?
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:23
@Ciap_Ciap: CO?! Albo.... Dam ci Wrzoda, spoko gość
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:37
@Ciap_Ciap: to jak, stoi układ?
Odpisz
20 sierpnia 2020, 23:52
taaak, Wrzód to najlepszy Kopacz w kolonii
Odpisz
21 sierpnia 2020, 09:49
@wiedeni: dokładnie, aż żal mi go oddawać! Tylko lepiej go trzymać zdala od zwierząt...
Odpisz
21 sierpnia 2020, 10:17
Dokładnie, jeszcze w walce się przydaje, niczego się nie boii, no k***a zajebisty
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:35
@wiedeni: no i zawsze ma czas na rozmowe
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:44
a w dodatku jego POTĘŻNA BROŃ
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:49
@wiedeni: co tam broń, jego doświadczenie, to zupełnie inna liga
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:34
no zabicie go co prawda sprawia dużo kłopotów ale rekompensowane jest to dużą ilością expa
Odpisz
20 sierpnia 2020, 20:26
Tak w sumie to poco to pobierać
Odpisz
16 sierpnia 2020, 11:45
Rodzicom*
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:25
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:26
@wiedeni: ładny avek wiedeni
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:27
@baronlennabeka: twój też niczego sobie
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:27
@wiedeni: dzienki
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:28
@baronlennabeka: ale twój ładniejszy
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:28
@baronlennabeka: Skoro tak mówisz
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:28
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:22
Proszę o szablon
Odpisz