Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Za co ta premia
Tymi się chodzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2025, 12:41
Prędzej Orange LTE. Ciągną je chyba z ziemniaków
Odpisz
3 marca 2022, 01:06
Ja na starym necie miałem połowe pierwszego (na serio)
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:22
Jejaczki jaki polecacie internet?
Odpisz
12 marca 2021, 13:03
@Malveroyy: Play oczywiście
Odpisz
12 marca 2021, 13:04
@Malveroyy: Tak naprawdę to nie, weź cokolwiek tylko nie play
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:39
I tak mniej niż mój ping
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2020, 13:27
Ja posiadam Orange i jest o wiele lepszy niż play. (Oczywiście, nikt nie musi się ze mną zgadzać)
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:40
@Witrox16: i na pewno lepszy od plusa. Miałem tam internet i był ch*jowy. Potem na orange się zmieniło i od razu się poprawiło
Odpisz
16 sierpnia 2020, 14:04
O gościu, Plus jest najgorszą siecią. 5 lat temu posiadałem ten Internet i był taki zamulony, że szok.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 14:12
@Witrox16: w pełni się z tobą zgadzam, Orange daje radę, nawet przy strzelankach nie tnie
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2020, 14:44
Oj tak. Szczególnie w zaawansowanych strzelankach.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 15:38
Lycamobile jest na nadajnikach plusa i odziwo nie zamula aż tak
Odpisz
18 sierpnia 2020, 01:55
@Witrox16: Mam plusa a mam po 10 pingu w każdej gierce
Odpisz
18 sierpnia 2020, 09:03
@Witrox16: tez posiadam orange, i tmobile
Odpisz
17 sierpnia 2020, 20:50
Ja mam stabilnie 270 A skacze czasem 1700
Odpisz
17 sierpnia 2020, 22:32
ale mały ping
Odpisz
17 sierpnia 2020, 22:33
ja mam po 700k
Odpisz
17 sierpnia 2020, 22:28
UPC
Odpisz
17 sierpnia 2020, 22:16
Odpisz
17 sierpnia 2020, 19:34
Mały ping tam mają
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:55
Ja mam z vectry i najwięcej ile mam pingu to tylko 20 a tak normalnie to od 8 do 9
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:45
Mem z kategorii fałszywych
Ja jestem w play'u i mam bardzo niski ping
Odpisz
17 sierpnia 2020, 19:23
@CookieKitty: Też jestem w Play i jakoś raczej nie narzekam na internet, bo z reguły jest zajebisty
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:10
Ping to jest utrata pakietów przesyłu, a myślę że tu bardziej chodzi o opóźnienie więc zostało użyte złe określenie.
(Jeżeli się mylę to powiedz)
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:35
@Pomidor_: mylisz sie
Odpisz
18 sierpnia 2020, 12:51
No cóż
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:20
co to ping?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:25
@TegoNieWieNikt: opoznienia, im wiecej pingu tym wieksze opoznienia, czyli ze na marsie są ogromne
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:26
@TegoNieWieNikt: Tego nie wie nikt.
A tak na poważnie to opóźnienie w komunikacji klient-serwer i na odwrót.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:27
@Saaaaasuke: Nie na Marsie, ale przy komunikacji Ziemi z Marsem.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 20:51
@Saaaaasuke: mysle ze jak mam az 250 tego calego pingu w grze to dobrze a jednak nie
Odpisz
18 sierpnia 2020, 09:52
o to mi chodziło
Odpisz
16 sierpnia 2020, 13:24
Odpisz
16 sierpnia 2020, 22:36
@orzech39: Albo używa internetu z plusa.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 18:33
Innymi słowy od 9 do 42 minut.
Odpisz