Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bylejakbylegdzie

26 listopada 2013, 21:03

mi tam wystarczy prosty komputer(zawsze można potem podrkęcić) zwykła myszka i klawiatura i jakieś słuchawki z mikrofonem

Avatar Peter_PL

27 listopada 2013, 06:52

@bylejakbylegdzie: tak podkręcisz że nic ci to nie da

Avatar Siemien

27 listopada 2013, 18:16

@bylejakbylegdzie: Jak masz słaby komputer to te kilka Mhz Ci nic nie da :d.

Avatar bylejakbylegdzie

27 listopada 2013, 19:59

@Siemien: można wymieniać części :)

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 08:56

@bylejakbylegdzie: Ale jezeli chcesz potem wymienic jakas czesc na nowsza, to wymieniasz calego kompa, bo najczesciej jest tak: Procesor jest zalezny od typu zlacza na plycie glownej, wymieniasz plyte glowna. Niektore czesci sa zwiazane z dana plyta glowna, wymieniasz tez czesci. A i czasami okazuje sie, ze chlodzenie jest za slabe i musisz zmienic obudowe, albo ze zasilacz za slaby. Najlepiej to sobie kupic raz dobrego, a potem ci na te ilestam lat wystarczy. Nie mowie tu, abys od razu kupowal GTX 1080, ale po prostu zebys nie kupowal taniego kompa, co nawet SSE nie ma ;-;

Avatar pjkpredator6

28 listopada 2013, 18:52

Moja pierwsza myśl "o k*rwa" (wow takie gimbusowskie wow). Tak sobie wyobrażam sprzęt youtuberów ;p Mój komputer wygląda jak z z XX wieku, ale skyrima i nowsze gierki wyciąga gładko.

Avatar dom2mich3

27 listopada 2013, 17:29

Ja też chcę takie coś

Avatar Remik_Wyniki

27 listopada 2013, 11:39

Dajcie mi to, Będzie ***iście.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 listopada 2013, 20:27

Pokój gracza jak widzę :)

Avatar szymon52510

26 listopada 2013, 20:30

Nie bo pokój do nauki!

Avatar eragon00

27 listopada 2013, 09:32

@szymon52510: gry w lola chyba

Avatar Agent00Kurczak

27 listopada 2013, 05:16

To to jest nic, mojego biurka nie widzieliście.

Avatar Aga_Aga

Edytowano - 26 listopada 2013, 21:35

też tak mam

Avatar Kama4390

26 listopada 2013, 21:23

no właśnie to wszystko jest absolutnie nie zbędne

Avatar Hestio

26 listopada 2013, 20:30

Łoż ku***.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nieuczciwa ocena

Jakby trochę nie fair

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka