Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Drewniany kominek
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2020, 00:22
ma ktoś oryginalny szablon tego mema? chodzi mi o to samo tylko że na odwrót obrazki
Odpisz
1 września 2020, 08:52
@PROrecker:
Odpisz
1 września 2020, 11:15
@McMocarz: Dziękuję dobry człowieku
Odpisz
1 września 2020, 11:49
@PROrecker: A proszę bardzo
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:10
W jakim to filmie
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:31
@Furikas_xddd: napisałem poniżej
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:31
@Nuzjn: dziękuję kulturalny człowieku
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:25
Nigdy tego nie oglądałem i raczej nie chcę oglądać, ale co się tam stało? Słoik pękł mu w tyłku czy jak?
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2020, 23:25
obejrzyj to się dowiesz
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:26
z tego co słyszałem to usiadł na tym słoiku i pękł mu, póżniej krwawiąc z odbytu wyciągał sobie to szkło
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:29
@Oliwier256: W takim razie wiem już, żeby tego nie oglądać.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:32
ja tak samo
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:39
@Oliwier256: myślałem że chodzi o ten filmik jak ktoś stał do słoika... wolałem się tego nie dowiedzieć...
Odpisz
17 sierpnia 2020, 01:28
@Oliwier256: jest jeszcze koleś co wsadza sobie bomki do odbytnicy i je wysadza jak bomby, do tego ma fetysz scatu.
Dlaczego to piszę? Nie wiem.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:04
@Oliwier256: Dzięki za ostrzeżenie
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:09
@Krzysiek0013: nie ma sprawy
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:06
Podoba mi się ten szablon. To naprawdę ładny szablon.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 11:25
Kiedyś był taki serial, o najdziwniejszych przypadkach, z jakimi mieli styczność lekarze z oddziału SOR, szpitala w Chicago. Raz trafił się przypadek gościa z telefonem w tyłku i to dosyć pokaźnych rozmiarów (stary model Ericssona, nie pamiętam numeru, ale miał charakterystyczną antenę, przez którą miał przydomek "rekin"). Gość tłumaczył, że akurat wychodził z wanny gdy ktoś zadzwonił i sięgając po telefon poślizgnął się na kafelkach i "zupełnie przypadkowo" upadł tyłkiem na telefon, który wypadając mu z ręki na podłogę, również "zupełnie przypadkowo" ustawił się idealnie w pionie anteną do góry. Największy ubaw lekarze i pielęgniarki mieli w czasie zabiegu wyjęcia, bo telefon cały czas dzwonił i wibrował w odbycie "pacjenta". Po wyjęciu komórki okazało się, że to dzwoniła matka "poszkodowanego", która niechcący zatrzasnęłą sobie kluczyki w samochodzie przed sklepem. Lekarz prowadzący zabieg stwierdził potem, że syn niestety nie mógł pomóc matce, bo "niechcący zatrzasnął sobie...., telefon w doopie".
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:03
@Propergol: To był R310. Ale tłumaczenie bez zarzutu, normalnie
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:31
o co chodzi ☺️
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:33
1 man 1 jar w skrócie typo sobie wkłada słoik w dupę i ten pęka i tamten wyciąga szkło z krwawiącej dupy
Odpisz
21 sierpnia 2020, 09:02
@Nuzjn:
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:44
Czemu tyle strzałek w dół?
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:46
@TowarzyszTobislav: ty też nowy?
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:49
@JustinekFilmsYT: Nie.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 15:19
@TowarzyszTobislav: podniecają ich emotki. Dlatego pomagam tym stulejarzom 😄
Odpisz
21 sierpnia 2020, 16:39
Aaaaa o to chodzi. Głupota moim zdaniem.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:22
(rzyg)
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:21
A
Ł
A
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:21
reverse vore
Odpisz