Twarz żołnierza przed i po 4 latach wojny, 1941-1945
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Typowy NPC
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2022, 16:10
Reject humanity
Odpisz
18 sierpnia 2020, 22:52
Są podobni, ale zdaję mi się, że czaszka osoby na prawo jest dłuższa. W dodatku podbródek jest bardziej kwadratowy niż u osoby na lewo. Jest może jakieś źródło, albo dowód?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 00:21
@Jurekis_: A może po prostu jest wychudzony, hmm?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 07:47
@darcus: chcesz wytlumaczyc inny ksztalt czaszki, czyli kosci, wychudzeniem?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 12:59
@Jurekis_: Nie. Chcę ci pokazać że to nie musi wcale być kształt kości, tylko tkanki naokoło.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:40
F dla poległych
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:42
@Peroczek: F jest ch*jowe do okazywania respektu dla osób zmarłych, bo to brak szacunku tak naprawdę, lepiej coś od serca napsiać niż "F" no i fajrancik pora na CSa
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:50
and that's a fact
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:51
@Maly_modelarz15: no fakt, a jejacy nie mogę się pogodzić ze mówię prawdę
Co, pójdziesz na pogrzeb, powiesz F i pójdziesz
Trochę więcej szacunku
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:52
dlatego ja czasem nic nie piszę pod pewnymi memami zamiast pisać takie jedno marne F. Jak już, to szczerze i z odrobiną wysiłku.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 19:40
@Peroczek: F zachowaj do postaci z filmów, gier, książek i takich tam, a nie prawdziwych ludzi!!
Odpisz
18 sierpnia 2020, 21:03
ale tak w zasadzie to niby czemu? Minuta ciszy lub salutowanie to też okazanie braku szacunku, bo lepiej coś od serca by było powiedzieć?
Takie F to też pewien symbol i fakt że jego geneza wywodzi się z gry video raczej nie powinien umniejszać jego wartości.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 22:21
No wiesz. Równie dobrze mógł nie napisać nic albo napisać coś zupełnie odwrotnego. Nie rozumiem więc czemu tak ci to przeszkadza, ale rozumiem twoją opinię
Odpisz
18 sierpnia 2020, 23:20
@Kolodziej_1: nie mogłem znaleźć słów, żeby je napisać, ale ty znalazłeś
Odpisz
19 sierpnia 2020, 12:03
@Noxen: człowieku, F wywodzi się z gry komputerowej, salutowanie lub minuta ciszy z kultury i tradycji. Widzisz różnicę?
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 12:04
@Maly_modelarz15: teraz gry to część kultury
Odpisz
19 sierpnia 2020, 12:04
@Peroczek: nie można tak tego traktować na poważnie
Odpisz
19 sierpnia 2020, 12:06
@Maly_modelarz15:
Odpisz
19 sierpnia 2020, 12:06
@Peroczek: no cóż
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:16
Ich walka poszła na marne
Walczyli o wolność, a w naszym kraju ona i tak przepadła
Walczyli dla lepszej przyszłości
Ona też przepadła
Odpisz
19 sierpnia 2020, 00:22
@Gryficowa: Wydawało im się, że dlatego walczyli. Tak naprawdę walczyli, bo tym na górze coś w bankach nie sztymuje
Bo gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę
Odpisz
17 sierpnia 2020, 01:13
Brak snu, ciągły hałas, narkotyki (dawali wtedy) i wygłodzenie może zmienić człowieka tak bardzo?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:01
@kapitanborys: tak
Odpisz
18 sierpnia 2020, 21:52
@kapitanborys: Ciągły stres i lęk przed śmiercią oraz widok śmierci przyjaciół też swoje dorzuciły.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 19:41
On widział więcej śmierci niż bohaterowie w serialach
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:05
Jak to fejsap
Odpisz
18 sierpnia 2020, 21:03
@ToMaszWMorde: ?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 05:12
Pervitin był walony chyba
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2020, 01:04
Jezu, zanim spojrzałem na tytuł myślałem, że to syn i ojciec, albo zdjęcie jednej osoby po co najmniej 20 latach.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 23:33
Przypomniałem sobie o głównym bohaterze "Idź i patrz" Elema Klimowa (polecam, choć trochę trudno się to ogląda)
Odpisz