Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2022, 16:10

Reject humanity

Avatar Jurekis_

18 sierpnia 2020, 22:52

Są podobni, ale zdaję mi się, że czaszka osoby na prawo jest dłuższa. W dodatku podbródek jest bardziej kwadratowy niż u osoby na lewo. Jest może jakieś źródło, albo dowód?

Avatar darcus

19 sierpnia 2020, 00:21

@Jurekis_: A może po prostu jest wychudzony, hmm?

Avatar Jurekis_

19 sierpnia 2020, 07:47

@darcus: chcesz wytlumaczyc inny ksztalt czaszki, czyli kosci, wychudzeniem?

Avatar darcus

19 sierpnia 2020, 12:59

@Jurekis_: Nie. Chcę ci pokazać że to nie musi wcale być kształt kości, tylko tkanki naokoło.

Avatar Peroczek

16 sierpnia 2020, 23:40

F dla poległych

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2020, 23:42

@Peroczek: F jest ch*jowe do okazywania respektu dla osób zmarłych, bo to brak szacunku tak naprawdę, lepiej coś od serca napsiać niż "F" no i fajrancik pora na CSa

Avatar Maly_modelarz15

18 sierpnia 2020, 18:50

and that's a fact

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2020, 18:51

@Maly_modelarz15: no fakt, a jejacy nie mogę się pogodzić ze mówię prawdę
Co, pójdziesz na pogrzeb, powiesz F i pójdziesz
Trochę więcej szacunku

Avatar Maly_modelarz15

18 sierpnia 2020, 18:52

dlatego ja czasem nic nie piszę pod pewnymi memami zamiast pisać takie jedno marne F. Jak już, to szczerze i z odrobiną wysiłku.

Avatar Alfa7

18 sierpnia 2020, 19:40

@Peroczek: F zachowaj do postaci z filmów, gier, książek i takich tam, a nie prawdziwych ludzi!!

Avatar Noxen

18 sierpnia 2020, 21:03

ale tak w zasadzie to niby czemu? Minuta ciszy lub salutowanie to też okazanie braku szacunku, bo lepiej coś od serca by było powiedzieć?

Takie F to też pewien symbol i fakt że jego geneza wywodzi się z gry video raczej nie powinien umniejszać jego wartości.

Avatar Kolodziej_1

18 sierpnia 2020, 22:21

No wiesz. Równie dobrze mógł nie napisać nic albo napisać coś zupełnie odwrotnego. Nie rozumiem więc czemu tak ci to przeszkadza, ale rozumiem twoją opinię

Avatar Peroczek

18 sierpnia 2020, 23:20

@Kolodziej_1: nie mogłem znaleźć słów, żeby je napisać, ale ty znalazłeś

Avatar Maly_modelarz15

19 sierpnia 2020, 12:03

@Noxen: człowieku, F wywodzi się z gry komputerowej, salutowanie lub minuta ciszy z kultury i tradycji. Widzisz różnicę?

Avatar Peroczek

Edytowano - 19 sierpnia 2020, 12:04

@Maly_modelarz15: teraz gry to część kultury

Avatar Maly_modelarz15

19 sierpnia 2020, 12:04

@Peroczek: nie można tak tego traktować na poważnie

Avatar Peroczek

19 sierpnia 2020, 12:06

Avatar Maly_modelarz15

19 sierpnia 2020, 12:06

@Peroczek: no cóż

Avatar Gryficowa

18 sierpnia 2020, 18:16

Ich walka poszła na marne
Walczyli o wolność, a w naszym kraju ona i tak przepadła
Walczyli dla lepszej przyszłości
Ona też przepadła

Avatar darcus

19 sierpnia 2020, 00:22

@Gryficowa: Wydawało im się, że dlatego walczyli. Tak naprawdę walczyli, bo tym na górze coś w bankach nie sztymuje
Bo gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę

Avatar kapitanborys

17 sierpnia 2020, 01:13

Brak snu, ciągły hałas, narkotyki (dawali wtedy) i wygłodzenie może zmienić człowieka tak bardzo?

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2020, 10:01

Avatar Broski

18 sierpnia 2020, 21:52

@kapitanborys: Ciągły stres i lęk przed śmiercią oraz widok śmierci przyjaciół też swoje dorzuciły.

Avatar Bonnie_MLG

18 sierpnia 2020, 19:41

On widział więcej śmierci niż bohaterowie w serialach

Avatar ToMaszWMorde

18 sierpnia 2020, 18:05

Jak to fejsap

Avatar Redclawface

18 sierpnia 2020, 21:03

Avatar PSYCHOZA13

17 sierpnia 2020, 05:12

Pervitin był walony chyba

Avatar Figarus

Edytowano - 17 sierpnia 2020, 01:04

Jezu, zanim spojrzałem na tytuł myślałem, że to syn i ojciec, albo zdjęcie jednej osoby po co najmniej 20 latach.

Avatar Wielkopolanin

16 sierpnia 2020, 23:33

Przypomniałem sobie o głównym bohaterze "Idź i patrz" Elema Klimowa (polecam, choć trochę trudno się to ogląda)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Typowy NPC

Były nóżki, nie ma nóżek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka