To całkiem dobry chwyt marketingowy.
Wyobraźcie sobie, że budujecie osiedle domków jednorodzinnych i powstają przez to nowe uliczki prowadzące do nich. Zwykle kończą jako parkowa, słoneczna, czy polna, a równie dobrze można tam walnąć ulicę Aragorna, Shreka, czy Anakina Skywalkera.
Fajnie mieszkać przy takiej ulicy.
Ps. Podobnie zrobił 1 gość niedaleko mojego miasta. Facet (Marian) postawił dom obok zalewu w lesie i, jako, że nie było to w żadnej miejscowości, to Marian nazwał swoją własną wieś "Marianka".
Są też jakieś typu Misia Uszatka, Reksia, Rumcajsa itp. więc to nic dziwnego. Głównie tak jest w jakiś miejscowościach turystycznych nad morzem, gdzie masz po prostu kolejne rzędy szeregówek i trzeba jakoś nazywać nowe ulice. Widziałem też takie np. z nazwami kwiatów i
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2020, 17:41
Jest chyba jakaś wioska na cześć Obi-wana
Odpisz
19 sierpnia 2020, 16:25
To całkiem dobry chwyt marketingowy.
Wyobraźcie sobie, że budujecie osiedle domków jednorodzinnych i powstają przez to nowe uliczki prowadzące do nich. Zwykle kończą jako parkowa, słoneczna, czy polna, a równie dobrze można tam walnąć ulicę Aragorna, Shreka, czy Anakina Skywalkera.
Fajnie mieszkać przy takiej ulicy.
Ps. Podobnie zrobił 1 gość niedaleko mojego miasta. Facet (Marian) postawił dom obok zalewu w lesie i, jako, że nie było to w żadnej miejscowości, to Marian nazwał swoją własną wieś "Marianka".
Odpisz
19 sierpnia 2020, 16:52
@Aragornek: menda złodziej Marian Paździoch
Odpisz
19 sierpnia 2020, 15:57
U nas jest Lewandowskiego.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:03
Czej serio tak nazwali?
Dobra idę w google poszukać
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2020, 09:03
wew
Nice
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:04
faktycznie, jest taka ulica
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:05
najwyżej położone miejsce w Polsce
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:35
its over any country attacking Poland, I have the highground!
Odpisz
19 sierpnia 2020, 15:07
@OwOcomedy: Potwierdzam, czasem koło niej przejeżdżam.
Odpisz
19 sierpnia 2020, 15:16
@Dogeu: Byłem tam
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:05
Są też jakieś typu Misia Uszatka, Reksia, Rumcajsa itp. więc to nic dziwnego. Głównie tak jest w jakiś miejscowościach turystycznych nad morzem, gdzie masz po prostu kolejne rzędy szeregówek i trzeba jakoś nazywać nowe ulice. Widziałem też takie np. z nazwami kwiatów i
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:07
skwer Wiedźmina w Łodzi
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:14
kurde, zostawiłem "i" na końcu nie wiem czemu. Sorry, to była pomyłka i wysłałem za wcześnie.
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:56
ja mam niedaleko domu osiedle "bajkowe" i tam takie nazwy jak Reksio są bardzo normalne
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:28
Co?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:19
Cieszę się
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:05
Odpisz