Z dziadkiem trzymam sztamę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2020, 14:52
follow the damn train cj
Odpisz
19 sierpnia 2020, 09:55
Jest ktoś kto do dziadków mówi dzień dobry?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 10:15
@Srampodbiedronko: Ja mówię dzieńdoberek
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:42
@Srampodbiedronko: Tak
Odpisz
18 sierpnia 2020, 23:49
Do rodziców i rodzeństwa też mówisz dzień dobry?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:53
ja się ze swoim witam czołem łysy ch*ju
Odpisz
18 sierpnia 2020, 23:45
@Chleb_Z_Maslem: Nie lubisz go?
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:53
Czytając tytuł przeczytałam ,,szmatę" zamiast ,, sztamę"
Co jest ze mną nie tak?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:02
Czemu by nie mówić cześć do dziadka wtf
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:28
@Antonio331: Czy ja wiem? Mi sami dziadkowie w pewnym momencie kazali przerzucić się na "dzień dobry". Jeśli taka ich wola to się dostosowałam.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:00
jeżeli to twój dziadek, to po co masz mu mówić dzień dobry.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:00
@ZSRRBall: Przez grzeczność, szacunek i dobre wychowanie
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:01
@ZSRRBall: właśnie nwm
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:02
@starmagedon: no do bra ale jak spędzam z nim naprzykład 4 miesiące to poco
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:03
@starmagedon: to niezła grzeczność szacunek i dobre wychowanie.
to że powiesz do członka swojej rodziny "cześć" nie jest oznaką braku wychowania, gorzej jeżeli jest to osoba obca, spoza twojej rodziny i nie w twoim wieku
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:04
@ZSRRBall: Zależy jaką ma się rodzinę
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:03
Ale czemu "cześć" do dziadka jest takie złe i w ogóle?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:01
Ja do swojego dziadka mówię czasami elo, więc ten...
Odpisz