Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Antonek

19 sierpnia 2020, 14:52

follow the damn train cj

Avatar Srampodbiedronko

19 sierpnia 2020, 09:55

Jest ktoś kto do dziadków mówi dzień dobry?

Avatar Maselgo15

19 sierpnia 2020, 10:15

@Srampodbiedronko: Ja mówię dzieńdoberek

Avatar Budynek

19 sierpnia 2020, 13:42

Avatar Cypej

18 sierpnia 2020, 23:49

Do rodziców i rodzeństwa też mówisz dzień dobry?

Avatar Chleb_Z_Maslem

17 sierpnia 2020, 12:53

ja się ze swoim witam czołem łysy ch*ju

Avatar Wesoly_Jez

18 sierpnia 2020, 23:45

@Chleb_Z_Maslem: Nie lubisz go?

Avatar
Trucizna

18 sierpnia 2020, 20:53

Czytając tytuł przeczytałam ,,szmatę" zamiast ,, sztamę"

Co jest ze mną nie tak?

Avatar Antonio331

17 sierpnia 2020, 10:02

Czemu by nie mówić cześć do dziadka wtf

Avatar OlgaAristowskaya

17 sierpnia 2020, 12:28

@Antonio331: Czy ja wiem? Mi sami dziadkowie w pewnym momencie kazali przerzucić się na "dzień dobry". Jeśli taka ich wola to się dostosowałam.

Avatar ZSRRBall

17 sierpnia 2020, 10:00

jeżeli to twój dziadek, to po co masz mu mówić dzień dobry.

Avatar starmagedon

17 sierpnia 2020, 10:00

@ZSRRBall: Przez grzeczność, szacunek i dobre wychowanie

Avatar stachu_gorg

17 sierpnia 2020, 10:01

@ZSRRBall: właśnie nwm

Avatar stachu_gorg

17 sierpnia 2020, 10:02

@starmagedon: no do bra ale jak spędzam z nim naprzykład 4 miesiące to poco

Avatar ZSRRBall

17 sierpnia 2020, 10:03

@starmagedon: to niezła grzeczność szacunek i dobre wychowanie.

to że powiesz do członka swojej rodziny "cześć" nie jest oznaką braku wychowania, gorzej jeżeli jest to osoba obca, spoza twojej rodziny i nie w twoim wieku

Avatar starmagedon

17 sierpnia 2020, 10:04

@ZSRRBall: Zależy jaką ma się rodzinę

Avatar kakausia

17 sierpnia 2020, 10:03

Ale czemu "cześć" do dziadka jest takie złe i w ogóle?

Avatar Ponycylina

17 sierpnia 2020, 10:01

Ja do swojego dziadka mówię czasami elo, więc ten...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar stachu_gorg
Dodane przez: stachu_gorg

Pilne

Nie znoszę kleszczy

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka