Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie zadzieraj z bobrami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2020, 13:07
Czy to jest z jakiegoś komiksu?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:21
@Fenekin582: tak. Z Avatara
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:22
@orzech39: ty tak serio?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:23
@Fenekin582: tak
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:23
@orzech39: dałem Ci zelioną za dobre chęci
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:24
@Fenekin582: O co chodzi?
Tak to jest z Avatara...
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:26
bardziej mi chodziło z jakiego komiksu o avatarze to jest
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:35
@Fenekin582: później się dowiem ok
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:43
ok
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:49
@Fenekin582: sorry masz rację, niestety nie mam pojęcie
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:16
@Fenekin582: część pierwsza a strona 42
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:16
geniusz
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:22
a tytuł?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:23
@Fenekin582: a ok część 1
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:33
@Fenekin582: :)
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 14:44
@Fenekin582: komiksy avatara są podzielone na trylogie. To jest trylogia The Search numer chyba pierwszy
Edit: Tak napewno to i mówię jako op. Jednak jeśli zamierzasz czytać to najpierw musisz przeczytać The Promise
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:40
Jaśminowy smok stanie się sieciówką Narodu Ognia, taki niby Starbucks
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:41
Smok zachodu nie podbił Ba Sing Se mieczem, ale herbatą
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:42
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:22
ok, co do h*ja
Odpisz
19 sierpnia 2020, 11:50
Odpisz
19 sierpnia 2020, 11:21
Kiedy Smok Zachodu sugeruje, byś napił się herbaty, znaczy że masz się napić tej herbaty.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:44
Herbata...
Herbata zawsze będzie dobra.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:50
@KufelMleka: Ja wolę sok z kaktusa
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:51
@ShadowLizard393: I pewnie wąchasz jeszcze butapren za garażami
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:58
@ShadowLizard393: SOK Z KAKTUSA!!
Odpisz
19 sierpnia 2020, 10:12
PIJ SOK Z KAKTUSA, BO ON JEST POŻYWNY I PYSZNY
Odpisz
19 sierpnia 2020, 10:36
@Anonim7362616: Jest bardzo mokry, nic nie jest bardziej mokre od tego soku
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:36
+1 za Avatara OPq
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:37
@starmagedon: siedziałem i tłumaczyłem z komiksu. Wiesz jaka to jest tortura wypozycjonować na telefonie napisy bez przypadkowego ich usunięcia,powiększenia lub obrócenia o 180 stopni?!
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:38
Nie. Nigdy na telefonie nie robiłem, to nie wiem
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:38
zgadzam się, to tortura
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:39
no widać trochę takie białe, znajdź jakiś dobry program, ja mam i jestem zadowolona
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:39
@starmagedon: to bardzo duża ci powiem
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:40
to akurat wina mojego niezgrabnego palucha przy zamazywaniu w apce do rysowania
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:43
okej rozumiem, mogłabym pomagać
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:38
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:38
@ProstyLudz: "Kiedy herbata jaśminowa ma idealną temperaturę"
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:38
Stryjek Iroh najlepszy
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:35
To genialny pomysł
Odpisz