Wiedz, że coś się dzieje...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Brawo za czujność!
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2013, 11:46
Jakby nie było trybu incognito.
Odpisz
24 listopada 2015, 10:14
@Flyingseeker: Na komputerze nie mam. Mam zapsuty komputer i nie mogę go włączyć. Więc mi się nie przyda.
Odpisz
2 stycznia 2014, 21:58
Ksiondz Natanek....
Odpisz
22 listopada 2013, 22:17
Po raz kolejny powtarzam : Ctrl+Shift+N :D
Odpisz
22 listopada 2013, 21:01
Synnuuu ??!1
Odpisz
22 listopada 2013, 18:17
a córek nikt nie podejrzewa.
dobrze.
C:
Odpisz
22 listopada 2013, 18:27
@Griszka: Oglądasz porno? dafuq? .-.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2013, 18:28
@lufca: ja mam rączki tutaj
i historię czystą
C:
betewu, to źle jak dziewczyny oglądają porno? o_o
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2013, 18:29
@Griszka: Przerażasz mnie .-. Nie wiem, czy źle, ale to dość nietypowe. Chyba .-.
Odpisz
22 listopada 2013, 18:34
@lufca: no właśnie "chyba"
zwierzasz się komuś, ze oglądasz pornosy?
dziewczyny się komuś zwierzają, że oglądają pornosy?
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2013, 18:36
@Griszka: 1. Nie (ale niektórzy tak) .-.
2. Nie wiem .-.
Odpisz
22 listopada 2013, 18:38
@lufca: no właśnie, nie wiesz
bo się nie zwierzają
:B
Odpisz
22 listopada 2013, 18:40
@Griszka: Nie wiem, bo nie jestem dziewczyną .-.
Odpisz
22 listopada 2013, 18:58
@Griszka: Ekscytujący dialog :D
Odpisz
22 listopada 2013, 19:04
@Error_404: No nie? .-.
Odpisz
22 listopada 2013, 19:10
@lufca: Jeszcze dużo nie wiesz o życiu Michale
Odpisz
22 listopada 2013, 19:12
@Galex: Wiem, że nie wiem ._.
Odpisz
22 listopada 2013, 18:47
Ten obrazek trzeba usunąć, bo boję się o moje życie!!!!!
Odpisz
21 listopada 2013, 21:32
usuwa się tylko podpowiednie strony a potem bawiąc się zegarem w systemie ustawiasz kilka stron które będą w historii w miejscu tamtych stron ja w ten sposób mam dosyć bogatą historie z 2 stycznia 2100 roku :)
Odpisz
22 listopada 2013, 18:07
@bylejakbylegdzie: Heh, dobry pomysł :P
Odpisz
22 listopada 2013, 18:01
*coś się działo
Odpisz