Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
I po kłopocie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2021, 15:45
Da ktoś szablon?
Odpisz
3 października 2020, 08:55
Ten mem to
Odpisz
18 sierpnia 2020, 09:59
Nie każdy weeb musi źle wyglądać
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:13
No, niektórzy bardzo źle wyglądają
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:01
@Tajnyifajny: chodzi bardziej o to że nie każdy weeb dba o siebie
Odpisz
23 sierpnia 2020, 09:50
@Liski_sa_super: Ej, ale to był żart. Nie zrozumiałeś go?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 09:53
@Tajnyifajny: nie, a poza tym nieważne jak dobrze bym szukał nie mógłbym znaleźć tej śmiesznej części
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 09:56
@Liski_sa_super: No cóż, niektóre żarty nie są dla niektórych śmieszne
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:29
Mam o mnie, dzieki opie jestes super
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:34
@Antonio331: nie jesteś brzydki ( ◜‿◝ )♡
Odpisz
18 sierpnia 2020, 11:00
ojj nie zgodzę się ale dzk dzk ty za to jesteś ładniutka bardzo :**
Odpisz
18 sierpnia 2020, 11:30
@Antonio331: (っ˘з(˘⌣˘ ) dzięki (◍•ᴗ•◍)❤
Odpisz
22 sierpnia 2020, 19:19
@Antonio331: nie jesteś brzydki
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:00
a ty skąd wiesz ~_~
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:28
@Antonio331: Od moich informatorów.
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:51
OwO od kogo? Przyznasz się? Czy tylko na pv?
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:53
@Antonio331: Pozwolę Ci zgadywać.
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:59
ejj no nie lubię zgadywać
powiedz proszę
może być pv
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:22
@Antonio331: Naprawdę nie wiesz?
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2020, 22:23
no nw mogę się domyślać że to moja psiapsi ukochana ale nw
Powiedz proszem
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:49
@Antonio331: Mikołajka napisała powyżej.
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:51
a XD myślałem że masz informatorów
Wsm to Nikosia mi nie mówiła że ma tak na jmie
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:29
Co ja robić mam, śpiewać się chce!
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:41
@Ignisus: ej ja chciałam to napisać
Odpisz
18 sierpnia 2020, 09:34
Nie tylko weeba, wystarczy że masz twarz jak szympans
Odpisz
18 sierpnia 2020, 09:47
@Akosz: mmmmmm. M O N K E Y.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 09:35
Ktoś kto pisze że jejacy to weeby: Nieeeee
Ktoś kto zrobi mema o tym że jejacy to weeby: Łap zielone
Odpisz