To powinno się tu znaleźć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy to pożyją
Powodzenia
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2020, 10:05
Ten typek był w jakiejś grze flash?
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:18
@Tedi_Worm: mam wrażenie że tak
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:29
tak, to Henry
Można go kojarzyć, np. z Escape from facility ( o ile dobrze kojarzę grę)
Odpisz
18 sierpnia 2020, 16:29
@gracjan_pl: Remaster całej serii jest na steam
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:26
@Koteczek_21: Remeaster kosztuje ok 50 zł, ale zawiera jeden, bardzo duży poziom. Darmowe, stare wersje można znaleźć w przeglądarce. Tutaj z spis nazw gier z serii w kolejności chronologicznej gdyby ktoś nie znał serii i nie chce płacić za remaster, a jednak chce pograć: Breaking the Bank, Escaping the Prision, Stealing the Diamond, Inflitrating the Airship, Escaping the Complex.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:31
@Zul_spod_biedry: i ostatnie completing the mission i to w sumie jest oddzielna duża gra której początek jest zależny od zakończenia obu poprzednich gier
Odpisz
14 września 2020, 07:07
@Zul_spod_biedry: Fleeing The Complex
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:10
Henry Stickman, jak dawno o nim nie słyszałam
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:20
@Kyoko1278: ostatnio wyszła o nim nowa gra
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:57
@OwOcomedy: Nom, czytałam w komentarzach i patrzyłam na Steam- taki remastered wszystkich gier
Odpisz
18 sierpnia 2020, 22:55
@Kyoko1278: nie tylko remaster wszystkich gier ale również nowa gra spajająca w całość wszystkie poprzedniegry i zakończenia!
Odpisz
19 sierpnia 2020, 07:09
@loloja: w ktorej za default dance z fortnite obrywasz 2 razy kulka w leb, raz z (spojler na temat postaci) i raz z czołgu.
Odpisz
19 sierpnia 2020, 11:14
@xxdi55xx: I jeszcze raz na na pierwszym strażniku.
Odpisz
19 sierpnia 2020, 11:54
@loloja: ? nie wiem o jaki moment ci chodzi
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:32
@xxdi55xx: strażnik w budce z kałasznikowem na początku tego zakradnięcia się do rakiety od Toppat Klanu.
Odpisz
20 sierpnia 2020, 11:57
@loloja: aaaa. ! kulka od niego, jedna od cyborga, od cyborga pięcha w twarz, a poterm z nieba czołg
Odpisz
20 sierpnia 2020, 12:32
@xxdi55xx: tak jest.
Odpisz
20 sierpnia 2020, 13:01
@loloja: Mi się spodobała ,,dywersja"
Odpisz
20 sierpnia 2020, 15:09
@xxdi55xx: ja nie kojarzę wszystkich animacji, obejrzałem całość tylko raz na yt.
Odpisz
20 sierpnia 2020, 17:18
@loloja: Ten taniec kiedy henry i ellie wbijają przez okno, po tym, jak charles ich wystrzelił działen na ludzi. Ale bym obejrzał, jak charles wlatuje helikopterem w tą rakiete, ale ellie wszystko zepsuła
Odpisz
19 sierpnia 2020, 08:42
Dobra robota
Odpisz
18 sierpnia 2020, 22:55
wspaniałe
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:51
Złoto
Odpisz
18 sierpnia 2020, 16:31
Ah tak,
Henry Stickman
Odpisz
18 sierpnia 2020, 16:47
@axis551: +1 byczq
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:43
@axis551: stickmin*
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:28
Henry Stickman... Nie słyszałem tego imienia od wielu lat... od wielu lat.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:19
To jest piękne.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 16:26
Seria z Henrym wraz z nową częścią znajduje się obecnie na steam, Kosztuje całkiem sporo i nie wie czy warto zakupić ale jakby znaleźli się jacyś fani to pewnie ich to zainteresuje.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 10:02
Całe dzieciństwo tym tańcem sobie przypomniałem
Odpisz
18 sierpnia 2020, 16:16
to taniec z 2015...
Odpisz
18 sierpnia 2020, 09:58
H E N R Y
Odpisz