To się źle skończy... a nie, czekaj...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2021, 14:03
Afryka: (sorrcia jeśli ktoś nie lubi czarnego humoru lub jest bardzo wrażliwy na takie rzeczy)
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:49
Gdy przewrócisz mapę Chin to wygląda jak dziecko które zjada szczura. Lol
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:44
Lubię być sobą! Jesteś tym co jesz! XD?
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:46
Zajebisty jest ten Kevin 11 ! Ma ktoś link do oryginału ??
Odpisz
22 sierpnia 2020, 23:57
@TwojaStara395: do oryginału czego?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 08:05
@Saaaaasuke: oryginalny art
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 10:15
@TwojaStara395: to nie art, był taki w serialu
Edit: moj blad w serialu był wiekszy, juz szukam tego arta
Odpisz
23 sierpnia 2020, 10:18
@TwojaStara395:
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:21
@Saaaaasuke: niech ci Bożydar w strzalkach wynagrodzi
Odpisz
18 sierpnia 2020, 14:59
Ja nie jestem serem ja jestem cebulą
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2020, 15:04
@SuperCebula: a ja tostem
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:43
@SuperCebula: Ja jestem groszkiem
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:12
@Memixgroszkowaty: A ja skittlesem
Odpisz
22 sierpnia 2020, 19:45
Kevin w tej postaci był przerażający.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 14:55
Rosja:
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:04
@SuperCebula: i Polska
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:10
@Oliwier256: I kraje Bałtyckie + Finlandia
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:33
@SuperCebula: ciekawe jak u jejaków wygląda spożycie alkoholu
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:50
@Ameron: ja tam nie zamierzam pić alkocholu
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:51
@Oliwier256: z jakich powodów?
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:54
@Ameron: z powodów że to strata kasy i ogólnie dużo się wydaje na niego
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:56
@Oliwier256: chyba że ktoś stawia wtedy jest zupełnie inaczej
Odpisz
22 sierpnia 2020, 19:09
@Ameron: może tak może nie
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:05
Ach.... ben 10
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:30
Zawsze byłem przekonany że jestem ziemniaczkiem
Odpisz
18 sierpnia 2020, 16:35
@benben7: czemu
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:03
Ameryka:
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:05
Kanada:
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:08
Francja:
Odpisz
18 sierpnia 2020, 16:22
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:02
kolumbia:
Odpisz
18 sierpnia 2020, 14:58
To w takim razie Afryka jest bezludna.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 14:57
zaraz, ja nie jestem gejem komunista ani transem :////////////
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:09
@antonippp: Znaczy się po części jesteś gejem bo z własnej woli wkładasz w siebie części innych mężczyzn.
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:50
@antonippp: a ta zmiana awatara to k***a nie za wcześnie?
Odpisz
18 sierpnia 2020, 14:52
Afryka
Odpisz