Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2020, 15:18
Do wszystkich osób "pewnie ma jakiś powód"
Rodzice też potrafią być niewyżytymi ch*jami i mówienie, że "pewnie ma jakiś powód" to obwinianie ofiary. Nie wszyscy mają tak dobre życie jak wy kochani
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:22
nie mam zajebistego życia
Rodzice zawsze wymyślą jakiś powód aby na mnie drzeć ryja i dać zakazy
Odpisz
10 lutego 2021, 18:55
@nie_kosmita: łączmy się w bólu i cierpieniu darling
Odpisz
20 sierpnia 2020, 19:42
a później się dziwi jak odchodze z domu w 18 urodziny i nigdy nie wracam
Odpisz
21 sierpnia 2020, 17:42
@wwwwwwwwwww: Albo tańczy i wyprawia przyjęcie
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:00
Pewnie dlatego że jeszcze nie wynalazłeś szczepionki na raka
Odpisz
20 sierpnia 2020, 21:12
Jesteś najgorszym dzieckiem bo nie wyrzuciłeś papierka po batonie do kosza
Odpisz
20 sierpnia 2020, 19:24
Mój stary i tak się ze wszytskiego i wszystkich śmieje, więc mam to gdzieś.
Odpisz
20 sierpnia 2020, 18:48
Więc zaczynasz ćpać jak poje**ny i rozpi***alasz reputację całej rodziny na osiedlu, by zrozumieli czym jest PRAWDZIWA porażka
Odpisz
20 sierpnia 2020, 18:25
Ktoś pije, pali, ćpa itd....
Moi rodzice: Biedny.... to dlatego, że jego rodzice się kłócą....
Też moi rodzice, którzy stale się kłócą, codziennie podkreślają, jakim to ja jestem pasożytem i ile ich kosztuje....
-powinienes się cieszyć, że nas masz....
Odpisz
20 sierpnia 2020, 18:19
to ja w 100%
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:18
Randomowa ciekawostka:
na reddicie tacy rodzice rodzice mają subreddit r/insaneparents
Odpisz
18 sierpnia 2020, 23:35
@OwOcomedy: a dla rodziców typu Karen r/entitledparents
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:50
To nie o mnie.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:17
Mnie tam nazywa porażką, bo mam słabe oceny, nie mam kolegów i nie wychodzę z domu.
Całkowicie ją rozumiem.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:15
Pewnie ma jakiś powód
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:14
Moze dla tego ze palisz
Odpisz