Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2020, 15:40
K***a zacząłem się przez ten mem bardziej obawiać się powrotu do szkoły
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:47
Jeszcze tylko 2 tygodnie...
Odpisz
25 sierpnia 2020, 07:05
@Polish_Soldier: jeszcze tylko tydzień...
Odpisz
3 września 2020, 01:22
już jest ale chyba nie na długo bo już kilka szkół pozamykanych
Odpisz
18 sierpnia 2020, 16:14
I wtedy wchodzę ja w stroju doktora plagi i niskim głosem krzyczę "koniec jest bliski!"
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2020, 16:49
@polski_skoczek: Tak sobie wyobrażam siebie gdy nauczyciele powiedzą, że należy zachować spokój
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:24
@polski_skoczek: z nudów zrobiłam maskę doktora, ale nie przetrwała najazdu kuzyna
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:44
@Milordzina: Ja kupiłem sobie na aliexpress za 30 zł. Polecam bardzo
Odpisz
21 sierpnia 2020, 16:40
@Ulanus: Daj linka
Odpisz
21 sierpnia 2020, 19:42
@a1b2c3d4: .
Odpisz
25 sierpnia 2020, 08:32
@a1b2c3d4: .
Odpisz
25 sierpnia 2020, 23:23
@polski_skoczek: nie lepiej wziąść laskę i buta a następnie zacząć napi**dalać patusów mówiąc że jesteś lekarstwem?
Odpisz
25 sierpnia 2020, 23:24
@CzeresniakPl: jedno nie wyklucza drugiego
Odpisz
29 sierpnia 2020, 10:08
@polski_skoczek: daj link do maski która kupujesz
Odpisz
21 sierpnia 2020, 17:51
Nawet nie wiecie jak chętnie poszłabym na rozpoczęcie roku w stroju doktora Plagi.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 12:41
Prawo chyba nie broni.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 13:40
@Pararanek: wiem..
Ale nikt nie chce mi go kupić, a sama nie mogę, bo rodzice się nie zgodzili TwT
Odpisz
26 sierpnia 2020, 13:51
Na czarnym ryunku jest za darmo, musisz tylko adres podać, kolega mi mówił.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:40
Nie wiem jak wy ale ja chce wrócić
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:40
@Jejathebest: też
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2020, 15:41
@Jejathebest: Również chciałbym powrócić.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:42
@Jejathebest: mi to obojętne
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2020, 15:42
@Jejathebest: ja bym chciał, żeby była możliwość odbierania streamu z klasy dla osób, które obawiają się przyjść. Żeby przychodzenie do tak zatłoczonego miejsca nie było obowiązkiem
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:50
o to to to to
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:52
Ej, to jest nawet niezły pomysł.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:13
czyli tak naprawdę ciągle zdalne lekcje
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:14
+1
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:14
@Lekki69: nie w 100%
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:36
@nEtLaRrEq: polecam gościa który nie skorzysta z streamu i przyjdzie normalnie na lekcje
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:37
ej to mądre nawet chciałbym żeby tak było
Odpisz
26 sierpnia 2020, 13:30
@Jejathebest: Też chciałbym wrócić, ale niepokoi mnie to, że Koronawirus jest jeszcze silniejszy, niż przedtem. :(
Odpisz
25 sierpnia 2020, 08:34
Ja tam jestem ciekawy jak w moim przepełnionym internacie wymuszą odstęp 2 metrów
Odpisz
19 sierpnia 2020, 03:10
Mój kolega powiedział, że będzie kaszlał na każdej lekcji i będzie miał ściągi w maseczce.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:45
@TowarzyszTobislav: Z tymi ściągami w maseczce to dobry pomysł
Odpisz
21 sierpnia 2020, 17:03
@Ynnarski: funfact:
Spróbój przeczytać cokolwiek, co jest tuż przed oczami to się rozmaże
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:58
Przestanę brać leki na alergię i będę kichał jak poje**ny
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:33
@benek10: darmowe zwolnienie z lekcji
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:21
@JustinekFilmsYT: nie do końca, u mnie na maturach pytali kto ma alergię i po prostu mówili żeby kichac "w łokieć" i żeby inne osoby w pomieszczeniu się nie powstały że strachu xd
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:00
Najlepiej jest, kiedy ktoś pije mineralkę z butelki z dzióbkiem. Zamiast macać ustami dziobekdzióbek, można było sobie nalać wodę z pewnej odległości
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:58
Współczuje wszystkim tym, którzy zawsze żebrali od każdego gryza lub łyka.
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:49
jak kaszlne raz to mnie wy****** z 3 pietra chyba :|
Odpisz
21 sierpnia 2020, 13:13
Ja akurat mam nadzieję po prostu złapać tego koronawirusa i wyzionąć ducha.
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2020, 15:39
Jak zakaszlesz parę razy to dostajesz darmowe ferie
Odpisz
21 sierpnia 2020, 12:29
Ty twoi rodzice i twoje otoczenie (tak było do tej pory)
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:23
Jestem alergikiem i jak na spotkaniach przed egzaminem psiknęłam to osoba obok przesunęła ławkę
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:41
Ja tam będę kaszlał dla beki
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:45
Tymczasem nauczyciel, kiedy kaszlniesz:
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:41
najgorzej gdy na sprawdzianie zachce ci sie kaszleć
Odpisz
18 sierpnia 2020, 15:44
@ZSRRBall: i będziesz musiał trzymać przez całą lekcję bo inaczej cie wypie**olą
Odpisz