Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piesel12345

21 maja 2021, 09:40

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 sierpnia 2020, 17:06

A mój telefon ma zdolność się sam ładować.
Model: Samsung Galaxy Trend GT-S7560
Poza tym to chyba nowsza wersja Nokii 3310 rzuciłem w ścianę telefon i nic z nim, a w ścianie wgłębienie.
Mam go już 3 lata.

Avatar NesquikBoi

19 sierpnia 2020, 20:12

flexxxxxxx

Avatar Maly_modelarz15

19 sierpnia 2020, 21:43

od niedawna mam nokie 2.3 i jak pierwszy raz spadła, to natychmiast pojawiło się wgniecenie

w parkiecie oczywiście

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2020, 12:18

@Maly_modelarz15: A parkiet jest mocny.

Avatar Maly_modelarz15

20 sierpnia 2020, 12:21

thats the point
i znowu moje twierdzenie lepiej kupić stabilny, użytkowy telefon niż jakiś modny/nowoczesny się potwierdziło

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2020, 12:40

@Maly_modelarz15: Mój Samsung przeżył tyle upadków, że nawet szybka się nie stłukła.

Avatar Maly_modelarz15

20 sierpnia 2020, 13:14

mój poprzedni samsung też, tylko miał pod koniec dużo rys ale nokia zdaje mi się być twardsza

Avatar logintakpoprostu

20 sierpnia 2020, 11:02

jestem ciekawy co się może z nim stać. ma ktoś jakiś film albo linka??

Avatar maslo123_5

19 sierpnia 2020, 22:33

Mój telefon to niezniszczalna maszyna, chociaż jak miałem jeszcze windows phone to spodł mi z drugiego piętra na ziemię i jedynego się stało to dziura w ziemi, a te najnowsze telefony pękają na sam widok piasku

Avatar PLTronik

20 sierpnia 2020, 09:09

@maslo123_5: Jaki ty telefon masz?

Avatar maslo123_5

20 sierpnia 2020, 09:47

@PLTronik: teraz huałei p9 lait

Avatar PLTronik

20 sierpnia 2020, 10:04

@maslo123_5: ale ten "niezniszczalny"

Avatar maslo123_5

20 sierpnia 2020, 10:58

@PLTronik: Microsoft phone tyle że nie wiem jaka wersia

Avatar Przemek572

20 sierpnia 2020, 00:34

Szkoda tostera

Avatar anteknico

19 sierpnia 2020, 21:06

Po tytule myślałem że mem o puszczaniu bomkóf

Avatar WandaWillson

18 sierpnia 2020, 16:43

mój telefon się znienacka zepsuł (się telefon ładować przestał) i teraz ucze się od nowa na klawiaturze pisać, bo na kompa przeszłam. jest do bani.

Avatar Henzej

18 sierpnia 2020, 16:53

@WandaWillson: Miałam podobnie i ktoś na jeja mi powiedziała, że wystarczy jakąś część wymienić i naprawa tego jest tania. Możesz iść z nim do serwisu albo gdzieś i powinni ci go naprawić

Avatar WandaWillson

18 sierpnia 2020, 17:06

@Henzej: taki mam plan, ale na razie nic nie moge zrobić. jest mi w cholere ciężko bez telefonu

Avatar Henzej

18 sierpnia 2020, 17:15

@WandaWillson: Wiem, dlatego ja jeszcze tego samego dnia pojechałam do sklepu sobie kupić nowy

Avatar bodzio205

18 sierpnia 2020, 16:13

Spróbuj dotknąć mojego telefonu to zatłukę. Nie ma niszczenia mojej bezcennej memomaszyny!

Avatar szymonz07

18 sierpnia 2020, 16:07

U mnie w klasie gość dostał nowy telefon. Następnego dnia przyniósł stary i zaczął go łamać i tłuc

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Należy się za piękne oczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nieuczciwa ocena

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka