Dziadek, ale jak w 81, jak to model z 87?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2020, 17:40
Taki polonez to idealny do nauki jazdy
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:45
@Hantick360: na pierwsze auto i baw się
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:47
@Hantick360: A nie lepiej jakieś Seicento?
Odpisz
18 sierpnia 2020, 17:48
@ToFFeXPL: ale przecież ono się nie psuje
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:21
@Hantick360: średnica skrętu 10.8M
Odpisz
20 sierpnia 2020, 10:26
@ToFFeXPL: ja bym się bał jeździć Seicento
Spotkanie z drzewem przy 70km/h i cię nie ma
Odpisz
20 sierpnia 2020, 10:59
@Marubir: to Fiat Panda
Odpisz
20 sierpnia 2020, 11:19
@Hantick360: no właśnie tak chce ale stazi się ze mno droczą że na h*j mi polonez bo części zamiennych nie znajdę
a bym machną całego ma czarno i tri poloski przez środek
Odpisz
20 sierpnia 2020, 11:33
@Marubir: Jeżeli chodzi o użyteczność to Seicento jest za**biste na pierwsze auto, zwłaszcza jak poruszasz się po mieście. Mało pali (zwłaszcza jak ma gaz), tani w zakupie, eksploatacja też tania, małe rozmiary zapewniają dobre manewrowanie w wąskich przestrzeniach i na parkingach, a jak już gdzieś nim uderzysz/przerysujesz to nie szkoda tak bardzo. Jedyne główne wady Seicento to blacharka, głównie progi, no i dość drogie ubezpieczenie jak nie ma się zniżek.
Odpisz
20 sierpnia 2020, 11:51
@Gurdzio56: czitakaczento fajniejsze, bardziej kanciaste, a przez to nie tylko ładniejsze ale i bardziej praktyczne
Odpisz
20 sierpnia 2020, 12:07
@anton2121: Nie zmienia to faktu, że jedno i drugie konstrukcyjnie to praktycznie to samo, tylko wykończenie ciut inne, no i fakt, że w Cinko było silnikopodobne urządzenie o pojemności 0.7l.
Odpisz
20 sierpnia 2020, 13:40
@Maly_modelarz15: To by było najbardziej słowiańskie auto w okolicy
Odpisz
20 sierpnia 2020, 14:07
@Hantick360: w polsce może nie, bo jeszcze dużo takich sebomobilów widuję, ale tu gdzie aktualnie przebywam to byłby to rarytas
Odpisz
20 sierpnia 2020, 14:45
@Maly_modelarz15: ja co jakiś czas widuje poloneza pomalowanego w barwy milicji xD
Odpisz
20 sierpnia 2020, 10:32
Niemiec płakał jak sprzedawał
Odpisz
18 sierpnia 2020, 18:34
Pamiętam rozdziały grzybologice gdzie była opisana podobna sytuacja
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:06
@skelemaster: rozdział*
(nie mogę już edytować normalnie)
Odpisz