Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2020, 08:24
Ja wolę cole w butelce, a pepsi w puszce a akurat jestem fanem puszek ale ni obrażam osób co wolą coca cole
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:08
@kurdenoniewiem: i to jest dobry człowiek, puszka the best
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:11
@Polalak: no ja to nawet wpi***alam wode w puszce
Obczajcie mój zapas
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:18
@JustinekFilmsYT: okurde muszę spróbować wody w puszce
Odpisz
22 sierpnia 2020, 12:49
@JustinekFilmsYT: a jest gazowana?
Odpisz
22 sierpnia 2020, 18:00
@JustinekFilmsYT: Gdzie kupić wodę w puszce?
Odpisz
22 sierpnia 2020, 15:28
pepsi lepsze
Odpisz
22 sierpnia 2020, 14:55
Niby lepszy a i tak nie uporządkowany
Odpisz
22 sierpnia 2020, 14:50
pepsi beter
Odpisz
22 sierpnia 2020, 11:05
a co jeśli to ty jesteś w przeciwnej drużynie
Odpisz
22 sierpnia 2020, 12:09
@silvertape: Chwila co
Odpisz
22 sierpnia 2020, 12:41
@Zul_spod_biedry: no może ty jesteś przeciwnikiem, z ogarnięntą drużyną
Odpisz
22 sierpnia 2020, 12:56
@silvertape: Wyraźnie jest napisane która drużyna jest twoja a która to drużyna przeciwnika. To nie ma sensu.
Odpisz
22 sierpnia 2020, 13:50
@Zul_spod_biedry: ma
Odpisz
22 sierpnia 2020, 13:52
@Zul_spod_biedry: bo może to ty jesteś w drużynie przeciwnej autora
Odpisz
22 sierpnia 2020, 12:50
Ale i tak jakoś wygracie
Odpisz
22 sierpnia 2020, 12:35
Tak naprawdę każdy Tim da się wyciągnąć z opresji, a jeżeli ciągle piszesz lub mówisz "noob team" to jedynie kto tam tym nubem jest to ty:/
(Wiem bo grałem se w wota i typ zdechł pierwszy i napisał "noob team" ,wygraliśmy a w statystykach był na samym końcu bo nie zadał żadnych obrażeń)
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:26
Ale zauważcie że nikt nie bierze Pepsi a każdy cole
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:50
@JestemNormikiem: nie wiadomo czy brali czy nie
Odpisz
22 sierpnia 2020, 11:02
albo większość brała Pepsi i dopiero poukładali nowe
Odpisz
20 sierpnia 2020, 00:41
Mem źle zrobiony bo my team powinien być gorszy
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:57
@Bartekmemiarz: a coś nie tak?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 00:17
coca cola lepsza jak dla mnie ale i tak rozumiem że inni wolą pepsi
Odpisz
23 sierpnia 2020, 02:00
@Bartekmemiarz: Chodzi o to że Coca Cola na tym obrazku jest nieułożona/nieogarnięta tak samo jak "my team", w przeciwieństwie do ułożonego/ogarniętego "enemy team" co jest pokazany za pomocą ułożonych butelek pepsi.
Chodzi też o to że my team konkuruje z enemy team, tak samo jak Coca Cola konkuruje z Pepsi. Teraz rozumiesz aluzję?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:54
nie zesraj się
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:54
@Bartekmemiarz: sory musiałem po tak długim komentarzu
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2020, 16:30
@Bartekmemiarz: aha, super, no dzięki.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 22:57
spoko
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:05
Przeciwnik nie będzie wiedział co planujesz jeśli sam tego nie wiesz
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:11
bebzi bijom najlebzi :~~~DDDDD
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:12
nie żebym ironicznie obrażał, lubię pepesi
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:19
otwórz pepsi
jesteś seksi ;-DDDD
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:08
@NesquikBoi: Niestety nie jestem :(
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:11
@Polalak: pokaz
Odpisz
22 sierpnia 2020, 10:13
@NesquikBoi:
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:06
ja tam piję oba napoje na raz
Odpisz
19 sierpnia 2020, 19:59
Lubię Colę, ale jeżeli chodzi o smaki, Pepsi wygrywa
Odpisz
19 sierpnia 2020, 19:54
Cola lepsza bo więcej gazu ma
Odpisz
19 sierpnia 2020, 19:42
ja tam wole Coca-cole
Odpisz
19 sierpnia 2020, 19:43
@Bartolinise: ja też, ale chodzi chyba o to, że się zapada
Odpisz
19 sierpnia 2020, 19:45
@NormalnyCzlowiek: lub o to, że nie jest jakkolwiek poustawiana
Odpisz