Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kurdenoniewiem

20 sierpnia 2020, 08:24

Ja wolę cole w butelce, a pepsi w puszce a akurat jestem fanem puszek ale ni obrażam osób co wolą coca cole

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rollecoster0

22 sierpnia 2020, 12:49

@JustinekFilmsYT: a jest gazowana?

Avatar Demetrix

22 sierpnia 2020, 18:00

@JustinekFilmsYT: Gdzie kupić wodę w puszce?

Avatar jestem_Ziemianinem

22 sierpnia 2020, 15:28

pepsi lepsze

Avatar golbik4

22 sierpnia 2020, 14:55

Niby lepszy a i tak nie uporządkowany

Avatar RommSter

22 sierpnia 2020, 14:50

pepsi beter

Avatar silvertape

22 sierpnia 2020, 11:05

a co jeśli to ty jesteś w przeciwnej drużynie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar silvertape

22 sierpnia 2020, 13:50

Avatar silvertape

22 sierpnia 2020, 13:52

@Zul_spod_biedry: bo może to ty jesteś w drużynie przeciwnej autora

Avatar Rollecoster0

22 sierpnia 2020, 12:50

Ale i tak jakoś wygracie

Avatar maslo123_5

22 sierpnia 2020, 12:35

Tak naprawdę każdy Tim da się wyciągnąć z opresji, a jeżeli ciągle piszesz lub mówisz "noob team" to jedynie kto tam tym nubem jest to ty:/
(Wiem bo grałem se w wota i typ zdechł pierwszy i napisał "noob team" ,wygraliśmy a w statystykach był na samym końcu bo nie zadał żadnych obrażeń)

Avatar JestemNormikiem

22 sierpnia 2020, 10:26

Ale zauważcie że nikt nie bierze Pepsi a każdy cole

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2020, 10:50

@JestemNormikiem: nie wiadomo czy brali czy nie

Avatar JestemNormikiem

22 sierpnia 2020, 11:02

albo większość brała Pepsi i dopiero poukładali nowe

Avatar Bartekmemiarz

20 sierpnia 2020, 00:41

Mem źle zrobiony bo my team powinien być gorszy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 sierpnia 2020, 16:30

@Bartekmemiarz: aha, super, no dzięki.

Avatar Bartekmemiarz

26 sierpnia 2020, 22:57

spoko

Avatar kokomando

19 sierpnia 2020, 21:05

Przeciwnik nie będzie wiedział co planujesz jeśli sam tego nie wiesz

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2020, 20:11

bebzi bijom najlebzi :~~~DDDDD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar NesquikBoi

22 sierpnia 2020, 10:11

@Polalak: pokaz

Avatar Polalak

22 sierpnia 2020, 10:13

Avatar OwOcomedy

19 sierpnia 2020, 20:06

ja tam piję oba napoje na raz

Avatar VentoAssonnato

19 sierpnia 2020, 19:59

Lubię Colę, ale jeżeli chodzi o smaki, Pepsi wygrywa

Avatar Sniegstopnialy6

19 sierpnia 2020, 19:54

Cola lepsza bo więcej gazu ma

Avatar Bartolinise

19 sierpnia 2020, 19:42

ja tam wole Coca-cole

Avatar NormalnyCzlowiek

19 sierpnia 2020, 19:43

@Bartolinise: ja też, ale chodzi chyba o to, że się zapada

Avatar Bartolinise

19 sierpnia 2020, 19:45

@NormalnyCzlowiek: lub o to, że nie jest jakkolwiek poustawiana

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Północne Węgry

Mało znany szczegół

To by wystarczyło

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka