Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Młodzi gniewni
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2020, 15:16
Ja tam hymnu związku radzieckiego słucham
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2020, 15:17
najlepszy na zły chumor
Odpisz
21 sierpnia 2020, 15:17
*my
Odpisz
21 sierpnia 2020, 15:24
@Peroczek: racja ☭
Odpisz
21 sierpnia 2020, 16:21
sajuz nieruszymnyj riespublik swobodnych splotiła na wieki wielkija ruś!
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2020, 16:43
@MadeInPaint: da zdrawstwójet sozdannyj wolej narodow, jedinij moguczii Sowietskij sojuz!
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:08
Gorzej jak jedziesz gdzieś na wakacje autem A rodzice nie ironicznie tego słuchają
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:26
@ZiemiaJestElipsom: ja nie ironicznie tego słucham
Odpisz
21 sierpnia 2020, 15:26
@jokey: ja ogółem takiej muzyki nieironicznie słucham
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:03
Ja tam lubie se słuchać "Never gonna give you up"
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:05
@Bartolinise: ja lubię Poker Face od Takeuchiego Ryouty. Wpada w ucho
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:06
@VentoAssonnato: sprawdze se z czystej ciekawości
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:07
@Bartolinise: polecam. Aktor głosowy to śpiewa, jego głęboki głos pasuje do ogółu piosenki, jak i do jej ostrzejszego brzmienia
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:09
@VentoAssonnato: nawet nawet
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:16
@VentoAssonnato: a ja lubie gimpsona
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:21
@Bartolinise: ja lubię,, without me"
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2020, 14:43
@Akosz: A ja lubię nawet te heavy metalowe zespoły co brzmią jak ciastek albo mort na wokalu.
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:02
Zawsze mnie denerwuje ta piosenka
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:54
@TegoNieWieNikt: a dlaczego? tego nie wie nikt
Odpisz
21 sierpnia 2020, 15:54
@Szymon_z_Jeja: wie. po prostu nienawidze jej brzmienia
Odpisz