Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2020, 15:16

Ja tam hymnu związku radzieckiego słucham

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 sierpnia 2020, 15:17

najlepszy na zły chumor

Avatar Peroczek

21 sierpnia 2020, 15:17

*my

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2020, 15:24

@Peroczek: racja ☭

Avatar MadeInPaint

21 sierpnia 2020, 16:21

sajuz nieruszymnyj riespublik swobodnych splotiła na wieki wielkija ruś!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 sierpnia 2020, 16:43

@MadeInPaint: da zdrawstwójet sozdannyj wolej narodow, jedinij moguczii Sowietskij sojuz!

Avatar ZiemiaJestElipsom

21 sierpnia 2020, 14:08

Gorzej jak jedziesz gdzieś na wakacje autem A rodzice nie ironicznie tego słuchają

Avatar jokey

21 sierpnia 2020, 14:26

@ZiemiaJestElipsom: ja nie ironicznie tego słucham

Avatar CookieKitty

21 sierpnia 2020, 15:26

@jokey: ja ogółem takiej muzyki nieironicznie słucham

Avatar Bartolinise

19 sierpnia 2020, 20:03

Ja tam lubie se słuchać "Never gonna give you up"

Avatar VentoAssonnato

19 sierpnia 2020, 20:05

@Bartolinise: ja lubię Poker Face od Takeuchiego Ryouty. Wpada w ucho

Avatar Bartolinise

19 sierpnia 2020, 20:06

@VentoAssonnato: sprawdze se z czystej ciekawości

Avatar VentoAssonnato

19 sierpnia 2020, 20:07

@Bartolinise: polecam. Aktor głosowy to śpiewa, jego głęboki głos pasuje do ogółu piosenki, jak i do jej ostrzejszego brzmienia

Avatar Bartolinise

19 sierpnia 2020, 20:09

@VentoAssonnato: nawet nawet

Avatar NesquikBoi

19 sierpnia 2020, 20:16

@VentoAssonnato: a ja lubie gimpsona

Avatar Akosz

19 sierpnia 2020, 20:21

@Bartolinise: ja lubię,, without me"

Avatar WampirZZielonki

Edytowano - 21 sierpnia 2020, 14:43

@Akosz: A ja lubię nawet te heavy metalowe zespoły co brzmią jak ciastek albo mort na wokalu.

Avatar TegoNieWieNikt

19 sierpnia 2020, 21:02

Zawsze mnie denerwuje ta piosenka

Avatar Szymon_z_Jeja

21 sierpnia 2020, 14:54

@TegoNieWieNikt: a dlaczego? tego nie wie nikt

Avatar TegoNieWieNikt

21 sierpnia 2020, 15:54

@Szymon_z_Jeja: wie. po prostu nienawidze jej brzmienia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Młodzi gniewni

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka