Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Martwy_Memm

1 października 2025, 20:30

Żeby to były trzynastolatki... żeby to były trzynastolatki, takim to tylko kazać pójść, odpalić Stairway To Heaven i wrócić, ale nie, one dalej swoje

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2023, 08:01

ja slucham pfk

Avatar Armer

23 sierpnia 2020, 16:30

Jak już piszemy i gustach muzycznych, to ja najczęściej słucham Mariny Diamandis, Melanie Martinez, BLACKPINK, MAMAMOO, Bajmu i Anny Jantar i różnych pojedynczych piosenek od innych wykonawców, których jest zbyt dużo i nie chce mi się ich wymieniać. Mam trzynaście lat, jeśli kogokolwiek to interesuje.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

23 sierpnia 2020, 16:31

@Armer: Za Melanie i Marine szanuję

Avatar Shion900

5 września 2020, 08:43

@Armer: Melanie i Mamamoo? Szacun. Melanie porusza problemy ludzkości w piosenkach,a Mamamoo robią taką muzykę rozrywkową,która nawet wpada w ucho. Szkoda tylko,że poszły w EDM. Ich jazzowy/balladowy styl był fajny.

Avatar NowJejakowiczka

22 listopada 2020, 18:49

@Armer: za melanie szanuję

Avatar NowJejakowiczka

22 listopada 2020, 18:48

ja dużo eminema słucham

Avatar Creativ

23 sierpnia 2020, 23:30

Kiedy słuchasz Skillet,Hollywood undead, Sabaton,Disturbed i od czasu do czasu Cascady

Avatar Shion900

5 września 2020, 08:51

@Creativ: Hollywood Undead,Fall Out Boy,Set It Off,Meg & Dia,Queen,Michael Jackson. To jest dobra muzyka.

Avatar wilmaibetty

23 sierpnia 2020, 21:29

Mam trzynaście lat i nie lubię Billie Eilish, bts ani Lil peepa. Moglibyście przestać oceniać po rocznikach?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Trucizna

5 września 2020, 08:42

@Shion900: Gacha powinno być tylko wzorem wyglądu rysowanej postaci + może słaba podpowiedź z jej pozycją. Ale dzieci zaczęły po prostu od razu z tego robić filmy. Ja jeszcze rozumiem jak ktoś nie potrafi rysować, a wykorzystuje te postacie do swoich animacji, ale żeby po prostu łączyć ze sobą nieumiejętnie ss?

Avatar Shion900

5 września 2020, 08:48

Rodzice nawet nie wiedzą co dziecko robi w internecie. Nie mają świadomości,że tworzy edgy filmiki,gdzie na przykład jest dwójka gejów z toną podtekstów. Ciekawa jestem czemu YouTube z tym nic nie robi.

Avatar Murarzowa

26 sierpnia 2020, 12:38

sting

Avatar MuminekPL

25 sierpnia 2020, 20:25

Solo leveling jak coś. Gorąco polecam jeden z najlepszych komiksów jakie kiedykolwiek czytałem

Avatar barbara236

24 sierpnia 2020, 11:23

I w tym świecie biedna nadal trzynastoletnia ja, nienawidząca Billie, I uwielbiająca Modern Talking ¯\_༼ ಥ ‿ ಥ ༽_/¯

Avatar XMartiQszteinX

24 sierpnia 2020, 12:35

@barbara236: spoko, ja też

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 17:07

Kaliber 44 polecam

Avatar Maly_modelarz15

23 sierpnia 2020, 19:56

legenda

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2020, 08:27

@Maly_modelarz15: szkoda że Magik skoczył przez okno

Avatar Maly_modelarz15

24 sierpnia 2020, 11:31

no szkoda, ale xo jeśli to było przeznaczenie?

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2020, 11:45

Avatar Kojot23

24 sierpnia 2020, 00:09

Oh Solo leveling ? Dobra rzecz.
Czy tu będą pingwiniaże czy jednak odpuszcza ?

Avatar Piotreksulk

23 sierpnia 2020, 23:54

Brakuje mi tu linkin parku, green daya, sum41. A co do ludzi ktorzy narzekaja na rocznik. Jestem blisko tego wieku i tez taki nie bylem ale wiem ze wiele 13 letnich dzieciakow (glownie dziewczyn), tak wlasnie ocenia branze muzyczna wiec nie ma co narzekac

Avatar darcus

23 sierpnia 2020, 23:40

Kto to jest k***a 2pac i co cholerny Eminem robi obok Queen?!

Avatar Crln_7

23 sierpnia 2020, 23:40

The Doors?

Avatar golbik4

23 sierpnia 2020, 22:28

A gdzie Rick astley?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Fajnie że odpowiedzieli

Ładne rzeczy

Można, tylko trzeba wstawać rano

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka