Prawda o polskich piłkarzach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2015, 19:03
Każdy taki mądry w komentowaniu piłkarzy a niech tak jeden z drugim wyjdzie na boisko i pokaże co potrafi.
Odpisz
25 listopada 2013, 18:19
jeszcze tylko brakuje nam opinii papieża i Obamy na temat naszych piłkarzy...
Odpisz
25 listopada 2013, 18:28
poczekamy zobaczymy
Odpisz
22 listopada 2013, 16:49
ale jprdl jakie pedaly
Odpisz
22 listopada 2013, 15:55
Jeszcze gorzej by grali :__:
Odpisz
25 listopada 2013, 16:17
@as13zx: Ronaldo właśnie dobrze gra ._.
Odpisz
25 listopada 2013, 18:47
@as13zx: Typowy fanboy Messi'ego? A może jeszcze kogoś innego? Ja osobiście uważam że obaj są bardzo dobrymi piłkarzami. Chociaż bardziej interesuje mnie rywalizacja Chelsea-Arsenal niż FCB-Real to jednak Messi i Ronaldo dopóki nie przestaną grać będą elitą piłki nożnej na całym świecie :)
Odpisz