Zarządzanie resztkami jedzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tacy to pożyją
Płać pan
Papierowa szkoła posting
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2013, 12:26
To chyba lepiej,że zjadł wszystko.Przynajmniej nie zmarnował pieniędzy zostawiając jakąś część swoich wydatków na talerzu.Czasami się nie doje i żałuje się potem,że nie dojadło się resztek wtedy,zamiast teraz być głodnym.
Odpisz
24 listopada 2013, 16:27
można zapakować na wynos i mieć na kolację
Odpisz
24 listopada 2013, 16:40
@Baca_online: Można,ale w restauracji obowiązują dobre maniery.Co innego pizzeria czy McDonald,tam nie potrzeba :)
Odpisz
24 listopada 2013, 12:10
idealna porcja resztek? autor obrazka naprawdę tak robi?
Odpisz