Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2020, 08:17
Szwecja: Nie zamykać nic
Odpisz
1 września 2020, 08:01
@Lodoklucz: I tak będą mieli mniej niż u nas
Odpisz
1 września 2020, 19:16
@Kebasa_z_mema: Bo mają 3 razy mniej ludności niż Polska.
Odpisz
1 września 2020, 19:17
Od kiedy?!
Odpisz
1 września 2020, 19:18
@Kebasa_z_mema: Szwecja ma prawie 11 milionów ludzi, a Polska 38,4 miliona.
Odpisz
1 września 2020, 19:20
To dlatego u nich jest lepszy standard życia...
Mniej ludzi=mniej biednych, bezdomnych i głodnych ludzi...
Genialne!
Odpisz
1 września 2020, 19:21
@Kebasa_z_mema: Odludzie koronawirus prędzej zdechnie w powietrzu niż dotrze.
Odpisz
8 września 2020, 11:26
nie koniecznie ponieważ wszyscy Szwedzi mieszkają do okoła dużych miast. Około 4 lub 3 milionów ludzi mieszka w okolicach Sztokcholmu.
Odpisz
8 września 2020, 17:07
@Lodoklucz: Czyli jakieś 6-7 milionów. To pozostałe 4-6 mieszka na powierzchni prawie 2 razy większej od Polski.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 20:10
Nie no koronawirus się dopiero rozkręca. Jesienią to będziemy codziennie słyszeć:
Nowy dobowy rekord zakażeń aż 3089. I nowy dobowy rekord zgonów spowodowanych Covid-19 aż 141.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 12:29
U mnie w szkole jest jakieś 2500 uczniów na korytarzu jeden dotyka drugiego i niech mi ktoś powie że otwarcie takiej szkoły jest mądrym posunięciem.
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:19
Zamknięcie szkół następnego dnia z tysiącem zakażonych uczniów na koncie
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:49
co prawda już raz gdzieś to pisałem, ale powtórzę. Liczę na to w ch*j mocno
Odpisz
24 sierpnia 2020, 21:17
niestety co najmniej 2 tygodnie do szkoły trzeba będzie chodzić
Odpisz
24 sierpnia 2020, 22:31
@Xgamer: Teraz po rezygnacji Szumowskiego to nie wiadomo. Zależy teraz wszystko od Niedzielskiego.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 23:10
@Hartio: nie od Niedzielskiego tylko od prezesa
Odpisz
24 sierpnia 2020, 23:09
Żądzi Prawo i Sprawiedliwość nie Logika i zdrowy rozsądek
Odpisz
24 sierpnia 2020, 21:48
Mamy 600, czyli kłamstwo. Gdyby był mem z 600 zamiast 1k to byłoby +1, ale takto jest -1,33
Odpisz
24 sierpnia 2020, 22:21
@onui2: oki
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2020, 13:34
@onui2: pienkny zachud slonca sama rkbilas?
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:35
tak. Po za tym jestem chłopakiem
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:55
@onui2: Rekord zakażeń to chyba 910
Odpisz
31 sierpnia 2020, 16:55
903
Odpisz
24 sierpnia 2020, 20:49
Ktoś na snapie kradnie memy z stąd albo ten jest kradziony
Odpisz
24 sierpnia 2020, 22:06
@Jargur: Gratulacje, odkryłeś jak działa Internet.
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:17
Ale po pewnym czasie już nie będzie nikogo zdrowego, czyli liczba zakażeń spadnie do 0 na dzień i krzywa całkowicie się wypłaszczy przy dnie. Je**niutcy
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:24
@starmagedon: stonks
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:18
logiczne
Odpisz