Pokohaj siebie, tyle wystarczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie znoszę kleszczy
Młodzi gniewni
Tacy to pożyją
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2020, 21:58
Chciałabym sobie kiedyś kogoś znaleźć ale znając życie skończę jako stara panna z kotami
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:58
123
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:59
co
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:02
To nawiązanie do szukam dziewczyny hentna pisze 123
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:02
domyśliłam się jakieś 2 minuty jak napisałam komentarz
Odpisz
26 sierpnia 2020, 11:17
Zacznijmy od popisania, pasi?
Odpisz
26 sierpnia 2020, 00:37
I oglądasz do końca z obrzydzeniem
Odpisz
26 sierpnia 2020, 00:20
Mogę r*chac codziennie i w sumie to juz jest nudne, lepiej nie miec kogo r*chac.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:07
pokohaj
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:12
@axis551: *pokochaj
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:14
that's the point
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:14
@MeenziPL: co?
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:15
o to chodzi w tym komentarzu
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:28
Chodzi o błąd w tytule
Odpisz
25 sierpnia 2020, 17:48
To dość skomplikowane. Ten błąd to część przekazu mema
Odpisz
25 sierpnia 2020, 16:22
Nikt mnie tu nie kocha
Odpisz
25 sierpnia 2020, 17:15
@Atolu: bo jesteś furry
Odpisz
25 sierpnia 2020, 17:44
Bo mnie za to kochają irl w przeciwieństwie to ciebie
Odpisz
26 sierpnia 2020, 09:13
@Atolu: tak, nikt mnie nie kocha. Nie mam prawdziwych przyjaciół nie mam dziewczyny. Tak zgadłaś.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 15:37
Spokojnie misiaczki, wirusy ze stronek porno kochają Was i wasze dany osobowe.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 15:34
to chyba dobrze, że odnalezłeś siebie?
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:09
"Pokohaj siebie, tyle wystarczy"...
Ortografia tego hasła oddaje jego głębię i prawdziwość.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 15:24
@Tajdeus: Aż admin zostawił
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:31
A co symbolizuje ta strzelba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:42
@mememe5: widać, że jesteś z głównej
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:45
@Gulaszek: Pół na pół
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:18
szczególnie jak oglądam Mie :c
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:12
To ja.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 14:05
o k***a pokohaj XD
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:10
takie depresyjne fapanie... znam
Odpisz
22 sierpnia 2020, 22:06
Pokochaj a nie pokohaj opie, ale memik fajny;-)
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:48
Miłość jest niepotrzebna
Odpisz
22 sierpnia 2020, 21:51
Jesteśmy zwierzami stadnymi, jak czujesz się komfortowo sam ze sobą to dobrze,ale niektórzy tego potrzebują bardziej.
Odpisz