A przynajmniej tak było przed pandemią
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Powodzenia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2020, 16:30
|Jakie to są te anime? oba?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 20:12
Carnival phantasm i Emiya san chi no kyou no gohan. Pierwsze jest crossoverem Fate i Tsukihime, a drugie jest serią poboczną Fate
Odpisz
25 sierpnia 2020, 15:23
@Landark: Dziemki wielkie
Odpisz
25 sierpnia 2020, 18:58
@Landark: Ej a które są dobre i warte obejrzenia?
Odpisz
25 sierpnia 2020, 19:03
Nie tykaj ich dopóki nie obejrzysz Fate:Stay Night i/lub Fate:Stay Night UBW oraz ewentualnie Fate:Zero i Tsukihime. Inaczej nie wyłapiesz pełnego ich sensu, zwłaszcza tego pierwszego, to jedna z najlepszych komedii, ale bez znajomości uniwersum straci połowę śmieszności
Odpisz
25 sierpnia 2020, 19:04
@Landark: Dzięki ty to jesteś specem.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 12:39
Jakie to anime z tym u dołu :|
Odpisz
25 sierpnia 2020, 15:59
@lolroyale: Emiya san chi no kyou no gohan
Odpisz
24 sierpnia 2020, 13:24
Czy to anime na dole to fate?
Odpisz
25 sierpnia 2020, 15:59
@Jokkero: Emiya san chi no kyou no gohan, czyli niby tak, ale nie do końca
Odpisz
24 sierpnia 2020, 09:18
FAPuła
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 11:31
Bardziej w zbijaka
Dziewczyny:
ale delikatniej!
Ała bolało, jestem dziewczyną!
Chłopaki:
*Jakieś łacińskie sentencję a potem z całej siły pie***lnięcie piłką*
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:37
To takie naiwne, że wy myślicie, że dziewczyny się tak zachowują :|
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:55
w mojej klasie tak było część dziewczyn ledwo przebijało na drugą połowę a jeden chłopak u nas tak walną że 2 razy odbiło się od przeciwległych ścian
Odpisz
24 sierpnia 2020, 08:54
@knowany: u mnie była jedaa taka co waliła mocniej niż połowa chłopaków
Odpisz
24 sierpnia 2020, 08:34
Jak chłopaki grają w zbijaka:
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:45
Mnie strasznie denerwuje jak ludzie są świadomi swojej siły, walą z całej pety w piłkę, a potem mówią ,,no przecież było lekko!" ,,Gabi! Lekko nie?" To jest taki sam typ ludzi co po jakieś rundzie w grze muszą się flexować z EZ
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:26
*czeka na Kapitaliste*
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:35
*czeka również z niecierpliwością*
Odpisz
23 sierpnia 2020, 20:36
i nie ma
Odpisz
23 sierpnia 2020, 20:38
i dupa, no chyba że ma bana lub coś, albo ma karę, albo ma brak neta, albo inne przyczyny
Odpisz
23 sierpnia 2020, 15:31
Aż mi się przypomniało jak dziewczyna w mojej klasie tak rzuciła piłką że trafiła chłopakowi albo w czuły punkt albo w brzuch że musiał jechać do domu.
A na następny raz on rzucił jej tak mocno w głowę że miała lekki wstrząs mózgu.
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:21
Ja tam nawet grają w nożną strzelałwm innym w twarz
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:58
Jak ja gram na wfie w siatkówkę:
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:52
Cholernie prawdziwe
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 11:17
Ehh kolejny mem w którym jestem chłopem, wf to najlepsza lekcja na której możesz się zrewanżować bez konsekwencji
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:26
Gdybym był na reddicie to bym do prawie całej serii tych memów powiedział r/pointlesslygendered
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:52
ciekawe za co czerwone, pewnie od tych osób co po jednym uderzeniu siadają :(
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:27
U mnie np siatkówki nie ma. Takie rzeczy odwalają się podczas gry w piłkę ręczną
Odpisz