Wy młodzi nic nie wiecie o związkach...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Cel namierzony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
To musiało być męczące
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 sierpnia 2020, 12:29
Jeszcze pół roku i będę miał tyle lat, ile moi rodzice mieli, kiedy brali ślub, a nawet nie trzymałem się za ręce z dziewczyną. Przodkowie muszą mieć ze mnie niezły ubaw
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:35
@Landark: to ile masz lat?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 13:11
@GldFx: 20
Odpisz
23 sierpnia 2020, 21:56
@Landark: w końcu ktoś w moim wieku na jeja!
Odpisz
24 sierpnia 2020, 12:24
@Landark: F
Odpisz
24 sierpnia 2020, 13:09
@Landark: ej, to wsm wcześnie ten ślub wzięli
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2020, 13:14
@Drag_on: Jak to sami powiedzieli, byli młodzi i głupi. I nie, nie ze względu na dziecko. Urodziłem się rok z hakiem po ich ślubie
Odpisz
24 sierpnia 2020, 13:32
@GldFx: Em... Mój dziadek miał już narzeczoną w naszym wieku, czyli moją babkę. Po roku był już mężem i ojcem. :-[
Odpisz
24 sierpnia 2020, 15:44
@Landark: Trzeba było tańczyć poloneza na studniówce, to byś chwilę potrzymał.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 16:14
Zaraz, skąd wiesz, że nie byłem na studniówce
Odpisz
24 sierpnia 2020, 16:56
@Landark: Jakbyś tańczył, to byś musiał trzymać rękę jakiejśtam dziewczyny.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 17:03
To nie jest akurat warunek wymagany, ale do stwierdzenia prawdy wystarczy
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2020, 17:58
@Landark: ja będę miał tyle w lutym, ale już miałem tulenie i trochę rączki
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:54
@Polalak: Właśnie, kiedyś jakaś obca dziewczyna mnie przytuliła na pożegnanie. To się liczy?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:57
moim zdaniem tak
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:59
@Polalak: Ee, to w takim razie ja już mam doświadczenie z kobietami!
Odpisz
26 kwietnia 2021, 21:36
@Figarus: Wtedy to się ludzie r....li dla r....nia i brali śliby ze strachu przed samotnością czego efekty moze kazdy z nas zaobserwować- rozwody, związki z przyzwyczajenia, wieczne kłótnie, itp itd.
Więc nie ma się co w taki sposób porównywać. Nasze pokolenie przykłada większą wagę do twgo by być z właściwą osobą a nie byle kim i to jest lepsze.
Odpisz
25 sierpnia 2020, 22:03
simps
Odpisz
24 sierpnia 2020, 13:35
Jedni biorą ślub często z konieczności właściwie. A drudzy często nie mogą znaleść tego czego szukają i go częściej nie biorą.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 13:07
Nie ma między nimi różnicy
Odpisz
23 sierpnia 2020, 13:40
Kłamstwo i generalizacja
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:02
Większość Polskich boomerów to ludzie którzy wzięli ślub aby nie było afery na wsi że dziecko przed ślubem a musiał być on na tyle szybki aby kobiecie brzuch nie urosną.
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 12:28
@toster77: Mój stary akurat zachowuje się jak boomer (nie zna się na technologii, narzeka że kiedyś było lepiej i "nienawidzi swojej żony", chociaż to kwestia tego że on zachowuje się mniej dojrzale nawet od mojego najmłodszego brata). I kiedyś obchodzili 12 rocznice ślubu, która była 2 miesiące przed moimi 12 urodzinami.
Aha
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:30
@BardzoOryginalnaNazwa: Twój stary to ogólnie jest poje**ny z tego co o nim piszesz.
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 13:13
@toster77: Wiem to (niestety)
I przez takie coś nie chcę być w związku bo nie boje się tego, że przez to jaka jestem mój partner będzie miał mnie dośc (pogodziłam się z tym, e mam talent do wkurzania ludzi), ale boje się że zapewne będzie się on zachowywał jak mój stary (czyli wredny dla każdego, robi syf i uważający się za nie wiadomo kogo, do tego mój stary to alkoholik i nałogowy palacz)
Odpisz
23 sierpnia 2020, 13:19
@BardzoOryginalnaNazwa: W sumie brzmi jak typowy Polak.
Odpisz
23 sierpnia 2020, 13:22
@toster77: To typowy polak
Odpisz
23 sierpnia 2020, 13:15
Gen z: chodź żono, cofniemy się w czasie do 11 września 2001 roku i zrobimy t-pose koło wież WTC
Odpisz
23 sierpnia 2020, 13:00
Po co żona
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:55
żona zła
mąż dobry
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:56
😁
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:08
@kaine: .
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:17
@kaine: nowy?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:19
nie,
Czerwone zbieram
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:25
@kaine: widać
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:54
Zoomerzy: K*bieta? A co to jest?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:55
@starmagedon: co to k***a jest?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:56
@starmagedon: takie coś co podobno respi się pod latarniami
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:57
@starmagedon: Generacja Z:
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:02
@starmagedon: dopadł nas gang czerwonej szczałki
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:03
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 12:03
@nie_kosmita: W okolicy domu nie mam żadnych latarni, więc dlatego żadnych nie widzę
Dopadł? A kto jeszcze przejmuję się czerwonymi?
Odpisz