Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Landark

Edytowano - 23 sierpnia 2020, 12:29

Jeszcze pół roku i będę miał tyle lat, ile moi rodzice mieli, kiedy brali ślub, a nawet nie trzymałem się za ręce z dziewczyną. Przodkowie muszą mieć ze mnie niezły ubaw

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2020, 18:59

@Polalak: Ee, to w takim razie ja już mam doświadczenie z kobietami!

Avatar Sebzer

26 kwietnia 2021, 21:36

@Figarus: Wtedy to się ludzie r....li dla r....nia i brali śliby ze strachu przed samotnością czego efekty moze kazdy z nas zaobserwować- rozwody, związki z przyzwyczajenia, wieczne kłótnie, itp itd.

Więc nie ma się co w taki sposób porównywać. Nasze pokolenie przykłada większą wagę do twgo by być z właściwą osobą a nie byle kim i to jest lepsze.

Avatar Murarzowa

25 sierpnia 2020, 22:03

simps

Avatar WampirZZielonki

24 sierpnia 2020, 13:35

Jedni biorą ślub często z konieczności właściwie. A drudzy często nie mogą znaleść tego czego szukają i go częściej nie biorą.

Avatar BigSmoke2077

24 sierpnia 2020, 13:07

Nie ma między nimi różnicy

Avatar PiwoPiwoKochamPiwko

23 sierpnia 2020, 13:40

Kłamstwo i generalizacja

Avatar toster77

23 sierpnia 2020, 12:02

Większość Polskich boomerów to ludzie którzy wzięli ślub aby nie było afery na wsi że dziecko przed ślubem a musiał być on na tyle szybki aby kobiecie brzuch nie urosną.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar toster77

23 sierpnia 2020, 13:19

@BardzoOryginalnaNazwa: W sumie brzmi jak typowy Polak.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

23 sierpnia 2020, 13:22

@toster77: To typowy polak

Avatar sliwak2001

23 sierpnia 2020, 13:15

Gen z: chodź żono, cofniemy się w czasie do 11 września 2001 roku i zrobimy t-pose koło wież WTC

Avatar Virox

23 sierpnia 2020, 13:00

Po co żona

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 11:55

żona zła
mąż dobry

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kaine

23 sierpnia 2020, 12:19

nie,
Czerwone zbieram

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 12:25

@kaine: widać

Avatar starmagedon

23 sierpnia 2020, 11:54

Zoomerzy: K*bieta? A co to jest?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Oloest4

23 sierpnia 2020, 12:03

komentarz obrazkowy

Avatar starmagedon

Edytowano - 23 sierpnia 2020, 12:03

@nie_kosmita: W okolicy domu nie mam żadnych latarni, więc dlatego żadnych nie widzę

Dopadł? A kto jeszcze przejmuję się czerwonymi?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Szybarybux
Dodane przez: Szybarybux

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Cel namierzony

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

To musiało być męczące

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka