Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2023, 10:42
Grałem w tego węża 3d 9 lat temu na pierwszej komórce
Odpisz
25 sierpnia 2020, 12:46
Jezu ja pamiętam taką grę co grałem na starym telefonie taty. W skrócie z tego co pamiętam to była to gierka 2D w której chodziło się po jakichś świątyniach i jaskiniach poszukiwaczem przygód i się rozwiązywało zagadki przesuwając kamienie. Potem okazało się że to był służbowy telefon ojca i musiał go oddać, a ja nie sprawdziłem jak się nazywała i do dzisiaj nie wiem co to za gra była. To jeszcze było za czasów telefonów z guzikami. A w snake'a też się nawalało na noki 3310. Pierwszy telefon jaki po mamie dostałem. Co prawda wersji 3D nie kojarzę, ale oryginał to klasyka
Odpisz
7 września 2020, 23:30
@Serion512: znam tą gre :D nazwa to Diamond Rush
Odpisz
8 września 2020, 19:48
@FAILski: O mój boże to ta gra. Dzięki ziomek. Będzie w co sobie nostalgicznie popykać
Odpisz
12 września 2020, 08:01
@Serion512: nie ma za co :)
Odpisz
28 lutego 2022, 23:16
@Serion512: Co do pierwszej Fireboy & watergirl czy jakoś tak
Odpisz
28 lutego 2022, 23:15
Grałem na podobnym
Odpisz
26 sierpnia 2020, 14:23
Grałem w to na telefonie babci
Odpisz
31 sierpnia 2020, 19:55
@pusta_kartka: ja też
Odpisz
31 sierpnia 2020, 20:29
@Szotik: super
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:31
Grałem
Odpisz
26 sierpnia 2020, 15:14
grałem
Odpisz
25 sierpnia 2020, 21:56
Ten wąż
jak w nokii starej
ale z RTX
kocham go
Odpisz
25 sierpnia 2020, 07:23
Pamiętam jak grałem w to na ojca telefonie i jeszcze jakąś grę o piłce nożnej. Potem on kupił nowy telefon, a ja byłem zły bo tam nie było żadnych gier
Odpisz
24 sierpnia 2020, 22:37
grałem dokładnie w tą gre na dokładnie takim telefonie jeszcze z przypiętą zawieszką pączka z orbitków
Odpisz
24 sierpnia 2020, 21:55
Oj nak***ialo się w wężyka
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:40
To nie jestem graczem. grałem w taką grę na takim telefonie.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 18:07
miałem ten telefon
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2020, 17:18
Yayy jestem graczem bo grałem w ten szajs na nokii mojej babci z nudów
Odpisz
24 sierpnia 2020, 17:06
Pamiętam!!! Snake 3D było super. Miałem jeszcze jakieś inne wgrane gry do Nokii, a nawet można było pobrać przez jakiś sklep wgrany w telefonie. (Nie Google Play).
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:06
Wszystkie gry na wszystkich starych bokiach były zakebiste. Change my mind
Odpisz
24 sierpnia 2020, 08:28
@Ukryty_W_Cieniu: Najbardziej przeze mnie lubiane gry to:
-Snake III
-Rally 3D
-Bouce tales
Odpisz
24 sierpnia 2020, 10:02
spoko jeszcze jest city Bloxx
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2020, 16:50
We wszystkie wymienione przez Ciebie gry grałem przedwczoraj i szczerze nigdy nie czułem takiej nostalgii
Odpisz