Jego nie da się zatrzymać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Nie znoszę kleszczy
Ikony
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2020, 12:22
W San Andreas to samo. Da się w ogóle w GTA:SA rozwalić pociąg? Wiem, że można go wykoleić.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 12:40
Można, ale trzeba do tego użyć emulatora
Odpisz
30 sierpnia 2020, 12:50
@Ghost_Rider007: Emulatora? Mam oryginał na komputerze. Można go zniszczyć za pomocą trainerów?
Odpisz
30 sierpnia 2020, 13:32
Za pomocą trainera to nie wiem , ale ArtKoval pokazywał to w filmiku "GTA SA - Co się stanie, jeśli wepchniemy pociąg do garażu? [PLAYSTATION 2 EMULATOR]"
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2020, 13:45
@Ghost_Rider007: Widzę, że nie tylko ja oglądam ArtKovala. Tak właściwie to dzięki za wyjaśnienie. Miałem wątpliwości bo tyle raket i tyle bomb samoprzylepnych wpakowałem w pociąg i nic nawet się nie zapalił.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 15:12
da sie go wybychnąć za pomocą strzelania albo bomb przylepnych a w GTAV da sie jak jest cutscenka z trevorem budzącym się na torach
Odpisz
13 września 2020, 15:12
@Wojtaseq63: Co do wybuchu to w GTA:SA pierdyliard bomb wpakowałem i nic.
Odpisz
7 czerwca 2021, 09:17
w gta SA da się go wykoleić gdy CJ go prowadzi
Odpisz
7 czerwca 2021, 15:19
@Oliwier256: Akurat to wiem, bo często wykolejałem w miastach pociąg byle porozjeżdżać przechodniów i wlecieć pociągiem na ulicę.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 23:16
A co, jak tak zapi***ala to niby miałby się zatrzymać?
Odpisz
30 sierpnia 2020, 15:10
Każdy pociąg jest jak:
Odpisz
30 sierpnia 2020, 14:26
Jak mnie irytują film w 2020 "jak zatrzymać pociąg w gra v" pociąg jets tak zaprogramowany aby nie dało go się zatrzymać, a ludzie nadal tego nie rozumieją. Jak jakiś ytuber robi taki film to zależy mu tylko na wyświetleniach albo skończyły mu się pomysły
Odpisz
30 sierpnia 2020, 13:31
pamietam, ze kiedys probowalem przez dobre 2 godziny zatrzymac ten pociag, bo myslalem ze jakos sie da
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:40
Jak ja się cieszyłem kiedy udało mi się zniszczyć pociąg
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:41
@Dragonix18: jest jeden sposób aby go zniszczyć w grand theft auto five.
Otóż trzeba wybrać ten skok spadochronowy na pociąg i po wykonaniu misji można samoprzylepke dać i pociąg się wysadzi
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:43
@Oliwier256: Mi się inaczej udało
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:44
@Oliwier256: albo strzelić w czerwoną beczke która czasem pojawia się jako ostatni wagon
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:46
@nie_kosmita: tej beczki nie da się wysadzić (chyba że ci chodzi o ten skok)
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:46
@Dragonix18: jak i w którym gta?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:46
@Oliwier256: tak, chodzi o ten skok
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:47
@nie_kosmita: a, to wiele wyjaśnia
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:50
@Oliwier256: W piątce
Jedziesz na lotnisko w Sandy Shores, koło wieczoru respi się tam samochód. Jak do niego podejdziesz to dostaniesz paralizatorem. Budzisz się na torach a nadjeżdżający pociąg można zniszczyć
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:55
@Dragonix18: tego akurat nie wiedziałem
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:55
@Dragonix18: Ta furgonetka respi się tylko jeśli gra się Trevorem.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:55
@Ten_tamten: O, zapomniałem dodać
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:56
@Dragonix18: i tylko raz ludzie z niej ciebie sparaliżują bo jest to przypadkowe zdarzenie
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:33
To uczucie kiedy w ciągu 5 minut mem ma tylko 2 wgóre głosy (nei jestem opem)
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:35
@CHrumchrummagic: już 4 a może nawet więcej
I to ja jestem OPem jak by co
Odpisz
24 sierpnia 2020, 07:39
@CHrumchrummagic: jeja rano takie było i jest
Odpisz